Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ďáblovo srdce

Zobrazuji údaje o příběhu Ďáblovo srdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/7Sladký život242 Y Lynn Raye Harrisová (Harris, Lynn Raye)Ďáblovo srdceLidé se kvůli tomu diamantu nenáviděli, lidé se kvůli němu zabíjeli.
Před osmi roky připravil o diamant pojmenovaný Ďáblovo srdce Francesčinu rodinu bohatý Latinoameričan Marcos. A pošlapal přitom Francesčin cit. Vždyť Francesčin otec diamant zase ukradl jeho rodině! Jenže věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A Francesca na to přijde brzy poté, co se pokusí diamant získat zpět… Sice uspěje, ale ďábel opět dosáhne svého. Opět někdo trpí.
Existuje ale způsob, jak kletbu Ďáblova srdce zlomit!
2019/1Special na přání351 G BLynn Raye Harrisová (Harris, Lynn Raye)Ďáblovo srdcePřed osmi roky připravil o diamant pojmenovaný Ďáblovo srdce Francesčinu rodinu bohatý Latinoameričan Marcos. A pošlapal přitom Francesčin cit. Jenže věci nejsou nikdy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Vždyť její otec diamant zase ukradl jeho rodině! A Francesca na to přijde brzy poté, co se pokusí diamant získat zpět… Sice uspěje, ale ďábel opět dosáhne svého.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 829
Denní počet: 1
Počítáno od: 05.07.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace