Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Čistě soukromé

Zobrazuji údaje o příběhu Čistě soukromé


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/2Desire Duo747 O ABrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Čistě soukroméDva roky Alli Lindová sledovala, jak její šéf Mark Hartman ve svém studiu vyučuje umění sebeobrany, a marně toužila, aby ji naučil umění milovat. Pověst spolehlivé, ale příliš stydlivé a nevýrazné asistentky se jí už začínala zajídat. Toužila po tom, aby ji někdo sevřel v náručí. A tím někým měl být právě Mark.
2015/1Special na přání256 H BBrenda Jacksonová (Jackson, Brenda)Čistě soukroméDva roky Alli sledovala, jak její šéf Mark ve svém studiu vyučuje umění sebeobrany, a marně toužila, aby ji naučil umění milovat. Pověst spolehlivé, ale příliš stydlivé a nevýrazné asistentky se jí už začínala zajídat. Toužila po tom, aby ji někdo sevřel v náručí. A tím někým měl být právě Mark.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 915
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace