Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Chvíle svádění

Zobrazuji údaje o příběhu Chvíle svádění


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Desire742 K Laura Wrightová (Wright, Laura)Chvíle sváděníByla jako zakázané ovoce… Tak přibližně tohle si Grant Ashton původně myslel o Anně Sheridanové, pěstounce malého Jacka Ashtona. Jejich přátelství přerostlo v lásku a jejich životy by se mohly ubírat společnou cestou, nebýt vraždy Spencera Ashtona a skutečnosti, že obvinění padlo na Grantovu hlavu.
2014/11Zlatá kolekce35 U Laura Wrightová (Wright, Laura)Chvíle sváděníJe jako zakázané ovoce… napadlo Granta Ashtona, když přemýšlel o Anně. Zaslouží si rozhodně lepší život, než jaký by měla s ním. Grant věděl moc dobře, že tajemství jeho rodiny ho odsoudilo k doživotnímu osamění.
Ani Anna netušila, že vychovávat sestřina nemanželského syna bude pro ni tak těžké. Ne kvůli Jackovi samotnému, ale kvůli Grantovi, který se jí připletl do života… a jemuž nemohla odolat.

(Předposlední díl rodinné ságy Vinice Ashtonových)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 837
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace