Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cesta do Skotska

Zobrazuji údaje o příběhu Cesta do Skotska


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/10Sladký život195 P Lee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii, když Ross dospěje k názoru, že Cathy není tou ženou, která mu učarovala, ale povrchní a poživačnou falešnicí bez jakékoliv morálky.
Cathy bolí to, co si o ní musí Ross myslet, ale nemá na výběr: vysvětlit mu nemůže nic. Dluží to totiž člověku, který jí po smrti rodičů jediný na světě zbyl, svému bratrovi. Opovržení, kterým ji Ross trestá, ale pálí jako oheň…
2017/1Special na přání304 H BLee Wilkinsonová (Wilkinson, Lee)Cesta do SkotskaSněhová vánice, útulný venkovský hotýlek a apartmá, které shodou okolností musí Cathy cestou do Skotska sdílet s atraktivním a citlivým Rossem… Takové jsou kulisy romantického příběhu, který se ale málem změní v tragédii. Cathy totiž skrývá tajemství, které Rossovi za žádnou cenu nemůže prozradit!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 573
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.10.2010

Poslední modifikace 14.01.2017, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace