Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Blesková svatba

Zobrazuji údaje o příběhu Blesková svatba


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/1Desire584 K Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaÚspěšný právník Seth Connelly se vrací po letech na místo, kde jako chlapec byl šťastný - na ranč McCoyových. Ranč je však v úpadku a krásná Lynn, na kterou nikdy nezapomněl, na vše sama nestačí. A tak Seth nebízí pomoc - peníze, dokonce i manželství, ale bez lásky. Ví totiž, jak strašné věci dokáže láska udělat i s těmi nejsilnějšími muži.
2015/1Special na přání255 G AKatherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaÚspěšný právník Seth Connelly se vrací po letech na místo, kde jako chlapec byl šťastný - na ranč McCoyových. Ranč je však v úpadku a krásná Lynn, na kterou nikdy nezapomněl, na vše sama nestačí. A tak Seth nabízí pomoc - peníze, dokonce i manželství, ale bez lásky. Ví totiž, jak strašné věci dokáže tenhle cit udělat i s těmi nejsilnějšími muži.
2017/1Zlatá kolekce61 U Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Blesková svatbaLynn si beru jen proto, abych zachránil její ranč před krachem, říká si bohatý a úspěšný chicagský právník Seth Connelly. Rozhodně nemá v úmyslu vrátit se zpátky do rodné Montany a zůstat se svou kamarádkou ze školy Lynn. Jenže tahle nevěsta se promění v krásku, které nelze jen tak odolat…
Nejsem žádná Popelka a Seth není princ z pohádky, honí se hlavou Lynn. Seth jí sice nabídl pomoc v podobě manželství bez lásky, ale je teď na Lynn přesvědčit ho, že i jeho srdce touží po lásce!

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1039
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2017, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace