Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Beze stopy

Zobrazuji údaje o příběhu Beze stopy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2000/5Mira18 Q Nora Robertsová (Roberts, Nora)Beze stopyUž před mnoha lety se Trace O'Hurley rozhodl dát vale odpovědnosti a závazkům a zvolil si život ve svobodě. Dlouhé roky pak žil, jak se mu zlíbilo, a dělal jen to, na co měl chuť. Všechno se však změní, když ho jednoho dne zcela neznámá žena požádá o pomoc. Gillian Fitzpatricková je vyděšená a naprosto zoufalá. Její bratr Flynn je v nebezpečí a Trace je jediný, kdo ho může zachránit. Gillian jen musí Traceho přesvědčit, že kvůli ní stojí zato riskovat.
2002/10NR - Kolekce52 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Beze stopyUž před mnoha lety se Trace O´Hurley rozhodl dát vale odpovědnosti a závazkům a zvolil si život ve svobodě. Dlouhé roky pak žil, jak se mu zlíbilo, a dělal jen to, na co měl chuť. Všechno se však změní, když ho jednoho dne zcela neznámá žena požádá o pomoc. Gillian je vyděšená a naprosto zoufalá. Její bratr Flynn je v nebezpečí a Trace ´je jediný, kdo ho může zachránit. Gillian jen musí Traceho přesvědčit, že kvůli ní stojí za to riskovat.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1658
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace