Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Benátčanova pomsta

Zobrazuji údaje o příběhu Benátčanova pomsta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/3Sladký život233 X Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Benátčanova pomstaPřed čtyřmi roky zůstal prostý italský řidič kamionu Valente stát před oltářem sám. Nevěsta nepřišla. Nyní na scénu nastupuje dravý a nemilosrdný obchodník Valente. Rozhodnutý se pomstít. A nebrat ohled na nic a na nikoho. A ze všech nejméně na Caroline. Krásnou Caroline, která ho opustila a připravila o vše, po čem toužil. Pro peníze a postavení ho odmítla a vzala si boháče. A Valente chce ty roky zpět!
Caroline ví, že Valenteovi tenkrát ublížila, současně ale vinu necítí. Vše mu přece vysvětlila, omluvila se… nemohla jinak. Kdyby ji miloval, musel by to pochopit!
Jenže miloval ji tehdy Valente doopravdy? A co k ní cítí teď?
A hlavně… Co ona cítí k němu?!
2018/7Special na přání339 G ALynne Grahamová (Graham, Lynne)Benátčanova pomstaPřed čtyřmi roky zůstal italský řidič kamionu Valente stát před oltářem sám. Nevěsta nepřišla. Nyní na scénu nastupuje dravý a nemilosrdný obchodník Valente. Rozhodnutý pomstít se. A nebrat ohled na nic a na nikoho. A ze všech nejméně na Caroline, která ho opustila a připravila o vše, po čem toužil. Pro peníze a postavení ho odmítla a vzala si boháče. A Valente chce ty roky zpět!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1004
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.03.2012

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace