Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Báječná Maggy

Zobrazuji údaje o příběhu Báječná Maggy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/10Romance749 B Sharon DeVita (DeVita, Sharon)Báječná MaggyMaggy je přesvědčena, že našla svého pohádkového prince. Ale pochází z chudších poměrů, a tak si myslí, že Griffin, bohatý a vzdělaný muž, se do ní nikdy nemůže zamilovat. Nezbývá jí tedy než nějak přečkat dobu, po kterou se musí v rámci své práce ukazovat s Griffinem ve společnosti. Co má ale Maggy dělat, když na něj myslí, kudy chodí?
2012/7Special na přání196 H BSharon DeVita (DeVita, Sharon)Báječná MaggyUž od prvního setkání přistupuje Maggy ke Griffinovi s nedůvěrou, i když ji to k němu přitahuje. Tento vzdělaný a světaznalý právník jí totiž v mnohém připomíná jejího ex-manžela. Také Griffin váhá, zda má podlehnout Maggyinu šarmu a půvabu, nebo se od ní radši držet dál, protože je to vypočítavá zlatokopka?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 878
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace