Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Australský žár

Zobrazuji údaje o příběhu Australský žár


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/1Romance703 A Margaret Wayová (Way, Margaret)Australský žárBrock Tyson se vrací do rodného městečka, aby převzal dědečkovu farmu. Láska do jeho života nepatří, ale jen do té doby, než se setká se svou bývalou spolužačkou Shelley Loganovou. Ta mezitím vyrostla v krásnou a velmi přitažlivou ženu a Brockovo srdce touží po tom, aby se stala jeho ženou. Sdílí ale stejné pocity i Shelley?
2015/1Special na přání255 G BMargaret Wayová (Way, Margaret)Australský žárBrock Tyson přijíždí do rodného městečka, aby převzal dědečkovu farmu. Vztahy však do jeho života nepatří! Ale jen do té doby, než se setká s bývalou spolužačkou Shelley. Ta mezitím vyrostla ve velmi přitažlivou ženu a Brockovo srdce touží po tom, aby se stala jeho manželkou. Sdílí ale stejné pocity i Shelley?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1135
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace