Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Australská perla

Zobrazuji údaje o příběhu Australská perla


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/9Sladký život93 X Trish Moreyová (Morey, Trish)Australská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, nezastihne už otce naživu. Místo něj zde je Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila: Zaneovo srdce!
2021/10Special na přání417 G ATrish Moreyová (Morey, Trish)Australská perlaKdyž se Zane po deseti letech od chvíle, kdy opustil Austrálii, aby zapomněl na otcovu zradu, vrací domů, již otce nezastihne naživu. Místo něj zde byla pouze Ruby, otcova poslední milenka! Žena, jež se stala nečekanou spolumajitelkou otcovy firmy na chov perlorodek! Je zde ale něco podivného; Ruby je totiž úplně jiná, než jak si ji Zane představoval. Rozhodně to není vypočítavá žena, která by bažila jen po majetku… I když jednu věc již uloupila… Zaneovo srdce.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2141
Denní počet: 1
Počítáno od: 16.09.2008

Poslední modifikace 28.10.2021, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace