Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Australská láska

Zobrazuji údaje o příběhu Australská láska


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/5Romance Duo837 T ABarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Australská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává se svým exmanželem, kterého před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na jejich manželství, na štěstí, které spolu prožívali. Luke je však nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.
2016/1Special na přání279 G ABarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Australská láskaErin se vydává se synem Joeyem do opuštěného australského vnitrozemí, kde se setkává s exmanželem, jehož před pěti lety opustila. Když znovu spatří Lukea, vyplavou na povrch dlouho potlačované vzpomínky na štěstí, které spolu prožívali. Luke je nyní rozhodnutý udělat vše pro to, aby Erin zůstala a jejich manželství dostalo druhou šanci.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 803
Denní počet: 2
Počítáno od: 18.05.2008

Poslední modifikace 17.01.2016, 15:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace