Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Argentinské opojení

Zobrazuji údaje o příběhu Argentinské opojení


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/8Desire Duo909 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Argentinské opojeníSusannah Clarková má získat důkaz, že temperamentní a pohledný Argentinec Amado je nemanželským synem jejího newyorského zaměstnavatele. Susannah zjišťuje, že už nedokáže sledovat lidské osudy s odstupem, zvlášť když na ni Amado působí opojněji než víno, které pěstuje.

(2. díl minisérie Genetická stopa)
2017/7Special na přání315 G BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Argentinské opojeníZpočátku to byl snadný úkol - zjistit, zda temperamentní a pohledný Argentinec Amado je dlouho ztraceným synem newyorského milionáře. Jenže velmi brzy si Susannah uvědomila, že Amado hraje podle svých pravidel. Vzorek DNA od něj získá jen tehdy, když s ním stráví noc!
Ve chvilce poblouznění Susannah podlehla jeho požadavku… ale i své vlastní touze. Jenže tahle nezapomenutelná noc nezůstala bez následků.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 742
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.08.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace