Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Angličanovo přání

Zobrazuji údaje o příběhu Angličanovo přání


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/9Sladký život Duo18 I BSara Cravenová (Craven, Sara)Angličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Na útěku před krásným a bohatým Nickem, svým manželem. Je přesvědčená, že pro útěk má dobrý důvod. Když ji nakonec Nick dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!
2015/12Special na přání278 H BSara Cravenová (Craven, Sara)Angličanovo přáníCally žije poslední rok ve strachu, protože je na útěku. Uprchla totiž před krásným a bohatým aristokratem sirem Nicholasem, svým manželem. A je přesvědčená, že pro to měla dobrý důvod. Ale Nick není ochotný ji jen tak nechat jít? Když ji nakonec dopadne, domáhá se splnění manželských povinností. Své opožděné svatební noci!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1005
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace