Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Angličanka v Římě

Zobrazuji údaje o příběhu Angličanka v Římě


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/3Sladký život117 X Susan Stephensová (Stephens, Susan)Angličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě… Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate již nežije sama, ale s čtyřletou černovlasou holčičkou, jeho dcerou!
2016/2Special na přání282 H BSusan Stephensová (Stephens, Susan)Angličanka v ŘíměAngličanka Kate a italský podnikatel Santino se setkali jen jednou v životě? Strávili spolu vášnivou noc, na niž ani jeden z nich nikdy nezapomněl a ani zapomenout nemohl! O několik let později se opět setkali a opět to mezi nimi zajiskřilo. Ale pak se Santino dozvěděl, že Kate už nežije sama, ale s čtyřletou holčičkou, jeho dcerou!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2321
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.03.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace