Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Polibky Special

Zobrazuji údaje o edici Polibky Special


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/101 SP Fiona Hood-Stewartová (Hood-Stewart, Fiona)Cesta domůSetkali se v divoké přírodě Skotska krátce předtím, než se přihnala první zimní sněhová bouře. Ačkoliv se viděli poprvé v životě, jako by je k sobě přitahovala jakási magická síla. India Moncrieffová, mladá návrhářka interiérů, zdrcená z nedávné smrti své matky, zoufalá z představy, jak udrží rodinný majetek - starobylý dům Dunbar, a Jack Buchanan, americký hotelový magnát, který vidí dům jako výnosnou obchodní záležitost.
Jak ho jen upoutala tato zvláštní dívka, která jako by beze zbytku patřila k Dunbaru, který se Jack rozhodl získat stůj co stůj. India však nikdy nepřipustí, aby se z rodinného sídla stal hotel, a nález starých listin, z nichž se ukáže, kdo má na panství rodový nárok, situaci ještě zkomplikuje. Jako by se Jack s Indií nedokázali domluvit, a chybělo málo, aby nedorozumění zničilo jejich výjimečnou lásku a společnou cestu domů.

Počet zobrazených záznamů: 1

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3384
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace