Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice NR - Kolekce

Zobrazuji údaje o edici NR - Kolekce


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/139 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Neklidná hvězdaMaddy O'Hurleyová je zcela šťastná se svým životem úspěšné muzikálové tanečnice a po ničem jiném víc netouží. Ovšem jen do té doby, než náhodou potká Reeda Valentina. Od prvního okamžiku to mezi nimi jiskří a síle vzájemné přitažlivosti nelze odolat. Jenže Reed má jedno tajemství a bojí se pustit si Maddy příliš k tělu. Maddy má však odvahu snít - a snů má tolik, že vystačí pro ně oba...
První díl ze čtyř příběhů o sourozencích O'Hurleyových.
2002/544 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Poslední poctivá ženaAbigail O'Hurleyová je naprosto zoufalá. Její dosud poklidný život na venkovské farmě naruší nevítaná návštěva: Dylan Crosby. Ten píše knihu, v níž chce prozradit všechno o jejím neblaze proslulém ex-manželovi. Pro něj je to jenom práce, pro ni je to však bolestná minulost, na kterou by bylo nejlépe zapomenout. Udělala by všechno na světě, jen aby pravda nevyšla najevo. Všechno!
2002/749 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Osudový scénářJednou z daní za slávu je nutnost naučit se jednat s dotěrnými fanoušky. Jeden z nich je však jiný než ostatní - nahání jí strach. Dívá se... čeká... a Chantel O´Hurleyová si najednou neví rady. Poprvé v životě musí požádat o pomoc a pomocnou ruku jí podá... Quinn Doran, soukromý detektiv a tělesný strážce v jedné osobě. Od začátku to mezi nimi jiskří, jenže Chantel nepotřebuje ani jiskření, ani jeho nepřehlédnutelný drsný šarm, potřebuje zůstat naživu.
2002/1052 I Nora Robertsová (Roberts, Nora)Beze stopyUž před mnoha lety se Trace O´Hurley rozhodl dát vale odpovědnosti a závazkům a zvolil si život ve svobodě. Dlouhé roky pak žil, jak se mu zlíbilo, a dělal jen to, na co měl chuť. Všechno se však změní, když ho jednoho dne zcela neznámá žena požádá o pomoc. Gillian je vyděšená a naprosto zoufalá. Její bratr Flynn je v nebezpečí a Trace ´je jediný, kdo ho může zachránit. Gillian jen musí Traceho přesvědčit, že kvůli ní stojí za to riskovat.

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3814
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace