Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Návraty lásky

Zobrazuji údaje o edici Návraty lásky


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/41 C Barbara Boswellová (Boswell, Barbara)Muž na ženěníRafe si pevně předsevzal, že bude dobrým a zodpovědným otcem čtyř nevlastních dětí. Smířil se i s tím, že zůstane svobodný. Jak se však může soustředit na správnou výchovu, když se vedle nich nastěhuje nová sousedka? Rafe je zcela zaskočen tím, že Holly je nejen půvabná, ale dokonce přesně ví, co on a jeho nezvedená dítka potřebují.

(1. vydání pod stejným názvem z března roku 1999)
2008/42 D Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Svatba v Las VegasKdyž jeho snoubenka zruší plánovanou svatbu, hledá Gideon útěchu a zapomenutí v baru. Druhý den ráno se probudí v posteli s bolavou hlavou a s Cassandrou, sestrou svého nejlepšího přítele, vedle sebe. On, který měl svůj život až dosud pevně pod kontrolou, si najednou nemůže na nic vzpomenout – jen na to, že Cassandru musel hodinu přemlouvat, než svolila stát se jeho ženou!

(1. vydání pod názvem Bleskurychlá svatba z února 1999)
2008/53 C Christine Rimmerová (Rimmer, Christine)Nekonečná jízda„To je šílenství… nemohu se provdat za muže s tak pochybnou pověstí, jako je Jed Ryder,“ myslí si elegantní a uhlazená Adora. Ona přece hledá váženého, vysoce postaveného manžela. A navíc ještě před osmačtyřiceti hodinami neměla ani ponětí, že Jed existuje. Ale když si ho nevezme, kdo se pak bude starat o jeho malou nevlastní osiřelou sestřičku?

Poprvé vyšlo pod stejným názvem v edici Desire 09/1999
2008/54 D Suzannah Davisová (Davis, Suzannah)Manžel na zakázkuSarah Ann Dempseyová má před sebou obtížný úkol – urychleně si najít manžela. Tak si to přeje její těžce nemocný dědeček. Jako jediný vhodný kandidát přichází do úvahy soused Gabe Thorton. Sarah Ann za ním přichází s nabídkou manželství naoko - rozhodně nemá v plánu se do něj zamilovat a tonout v obavách, zda Gabe její city opětuje.

Poprvé vyšlo pod stejným názvem v edici Desire 07/1999
2008/65 C Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Budeš otcemJacyino tušení se vyplnilo - lékař jí právě potvrdil, že je dva měsíce těhotná. Její nečekané noční dobrodružství s přitažlivým detektivem Tomem jí tedy zanechalo něco víc než jen dokonalé tělesné uspokojení. Nezbývá než Toma vyhledat a svěřit mu ono sladké tajemství… Tom se sice po noci plné vášně vytratil, jako by mu za patami hořelo, ale ve skutečnosti nemohl Jacy pustit z hlavy. Proto když se dozví, že bude otcem, považuje za jedinou správnou věc svatbu a manželství. Ale to bude muset hrdou Jacy nejprve přesvědčit, že nejedná pouze z povinnosti, ale že jejich zdánlivě nezávazná aférka znamená pro oba začátek celoživotního štěstí!

(Poprvé vyšlo v edici Desire 04/1999 pod názvem Jen tak trochu těhotná)
2008/66 D Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Srdce v ohroženíChase se nikdy nevrhal do vztahů se ženami bezhlavě. Ale sotva spatřil krásnou učitelku Tessu, začal se na svět dívat jinýma očima. Chtěl zapomenout na temné stíny z minulosti a začít znovu – a s ní. Ale bude toho vůbec schopen, když se ukáže, že právě Tessa je zapletena do jeho tajemství, které v sobě léta nosil a na které by nejraději zapomněl?

(Poprvé vyšlo v edici Desire 10/1999 pod stejným názvem)
2008/77 C Cara Colterová (Colter, Cara)Jeho první láskaMilovali ji oba a ona milovala je. Vybrat si ale mohla jen jednoho. A vybrala si toho solidnějšího, stálejšího. A musela dát sbohem tomu, v jehož přítomnosti se jí srdce vždycky rozběhlo jako splašené. Jenže život je nejistý a smrt si nevybírá. A tak se po letech znovu vrací do jejího života Adam - muž, kterému vždy patřilo její srdce…

(Poprvé vyšlo v edici Romance 05/2000)
2008/78 D Jessica Steeleová (Steele, Jessica)Bleskurychlá svatbaAby zajistili své neteři Violetě šťastné dětství, rozhodnou se Gideon a Ellena během několika minut, že se vezmou. Jenže zanedlouho po svatbě se do sebe zamilují a začíná jim vrtat hlavou, co by se stalo, kdyby se Violetini rodiče nakonec přece jen vrátili z dovolené na horách živí a zdraví…

(Poprvé vyšlo v edici Romance 03/2000)

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3921
Denní počet: 2
Počítáno od: 20.04.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace