Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Desire Extra

Zobrazuji údaje o edici Desire Extra


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/11 I Alison Kentová (Kent, Alison)Hry pro dospěléPokud jde o hry pro dospělé, je Macy Webbová, redaktorka časopisu Make-Up, studnicí nápadů. Webové stránky, které má na starost, každý měsíc zaplňují instrukce k nejrůznějším lechtivým aktivitám. Tentokrát se chystá zorganizovat soutěž, ve které se každý z dvojice muž-žena má pokusit najít ta nejintimnější tajemství toho druhého. Leo Redding by byl ovšem rozhodně tím posledním, koho by Macy do soutěže přizvala. Ne že by nebyl neodolatelný a sexy, ale dovolí mu jeho upjatost zapomenout na konvence?
2003/12 S Jeanie Londonová (London, Jeanie)Sladká tajemstvíManželská poradkyně Maggie Jamesová má problém - nevěří v trvalé vztahy! Takže když její pacienti prohlašují, že jedno hnízdečko lásky jejich manželskou krizi vyřešilo, rozhodne se, že tajemství toho hnízdečka odhalí - kvůli svým pacientům… i kvůli sobě. Ale aby se tam dostala, potřebuje milence - falešného milence. A pro ten úkol ji nenapadne nikdo lepší než její nejlepší kamarád, Sam Masters… Netuší ovšem, že Sam je rozhodnut jí dokázat, jak neuvěřitelný může sex mezi nimi být…
2003/23 I Julie Elizabeth Leto (Leto, Julie Elizabeth)Jen mě pozoruj!Pracovnice detektivní kanceláře Jillian dostává svůj první případ - nastěhuje se do domu, z něhož hodlá sledovat podvodníka, který žije v sousedství. Ukáže se, že technici namontovali monitorovací zařízení v nesprávném domě. Smůla? Vůbec ne. Cade Lawrence, který v nesprávném domě žije, stojí podle Jillian za sledování. A Jillian ho sleduje ve dne v noci, nemůže odtrhnout oči od monitoru…
2003/24 S Jeanie Gordonová (Gordon, Jeanie)Muž na jednu nocSpisovatelka erotických romancí Lennon vydává jeden román za druhým a se svou pratetou Quinevrou připravuje navíc i otevření Galerie Joshuy Eastmana, nazvané na počest pratetina zesnulého milence. Součástí vernisáže je aukce mládenců, na níž si Lennon chce najít manžela. Volit chce svědomitě a odpovědně. Prateta má ovšem o vztazích mezi mužem a ženou představy zcela jiné, a rozhodne se proto postavit Lennon do cesty přitažlivého vnuka Joshuy Eastmana, který je přesnou kopií svého dědečka. Odolá mladá spisovatelka nástrahám a vdá se z rozumu, nebo podlehne vášni a kouzlu urostlého Joshe?
2003/35 I Alison Kentová (Kent, Alison)S vyloučením sexuChloe má pocit, že v módní firmě se udrží jenom tenkrát, když se jí podaří změnit své zvyky. A na to by musela přestat střídat partnery, neměla by mluvit vulgárně a vůbec by měla začít působit dojmem úspěšné manažerky. Pomoci jí může Erik, který se uvolí hrát na třech významných firemních akcích roli jejího stálého partnera. Za to má slíbeno, že mu Chloe splní tři přání. S jedinou výjimkou ovšem - nesmějí se týkat sexu!
2003/36 S Jo Leighová (Leigh, Jo)Hodná holčičkaAmelie touží po skutečném životě a opravdové lásce, svoje přání ale nedokáže naplňovat. Místo toho vpisuje svoje erotické sny a fantazie do počítače v jedné internetové kavárně... A právě tady potká Jaye, muže, který je ztělesněním všech jejích snů. Netuší ovšem, že Jay náhodou narazil na její zaznamenané fantazie a rozhodl se podle nich postupovat, protože pochopil, že ona je ta pravá. Dokáže se Amelie vyrovnat s tím, že Jay ví, kdo se skrývá za pseudonymem Hodná holčička?
2003/47 I Janelle Denisonová (Denison, Janelle)Vášnivá lovkyněMůže muže přitahovat a poutat žena s želízky, na první pohled drsná a neohrožená agentka - lovkyně lidí? Když Jo Sommersová přijde zatknout Deana Coltera, podezřelého z organizovaných krádeží aut, netuší ještě, že jí zcela spontánně ukradne srdce... Protože si však muže nepouští příliš pod kůži, nejsnazší cestou, jak si ji ještě cestou za mříže získat, je sex... Může být Dean opravdu nevinný, jak tvrdí, když není vůbec žádné neviňátko?
2003/48 S Kristin Hardyová (Hardy, Kristin)Sexuální zkušenost nutnáNáhoda je svedla dohromady v hotelovém baru… Nesmělá Ryan považuje Cadea za objednaného gigola, Cade ji zase za světačku na lovu. Stačilo pár vět, několik skleniček a skončili spolu v hotelovém pokoji. Jenže ani jeden nebyl tím, za koho ho jeho protějšek považoval. A to, co mělo být zážitkem jediné noci, se také proměnilo v něco úplně jiného!
2003/59 I Alison Kentová (Kent, Alison)Ostrov splněných snůMěl to být týden plný slunce - a hříchu! Jenže prázdniny se ředitelce internetové společnosti Sydney Fordové začaly komplikovat, když v kvízu pobyt na karibském ostrově vyhrál Ray Coffey, se kterým se kdysi vyspala! A teď je zde s ním, jeho přáteli a se svými společnicemi z firmy uvězněná! Sydney vzpomínka na tu jedinou žhavou noc odvádí od práce. Takové to přece být nemohlo, nebo ano? Je jenom jedna cesta, jak to zjistit!
2003/510 S Dorie Grahamová (Graham, Dorie)Poslední pannaSabrina Walkerová nechce jít na večírek s Noahem Banksem! A několikrát mu to také řekla. Ale zdá se, že Noahovi to vůbec nevadí. Sabrina stejně není jeho typ. On je typický milovník žen, který v pravou lásku nevěří. Ona je panna, která v ní naopak věří za všech okolností! Ti dva se k sobě vůbec nehodí. Jenže po jediné společně strávené noci je Noah ztracen… Po jediné noci jsou ztraceni oba!

Počet zobrazených záznamů: 10

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5730
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace