Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Wendy Markhamová

Zobrazuji údaje o autorce Wendy Markhamová - Markham, Wendy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/6Red Dress Ink2 NZ ATak trochu samaParné léto na Manhattanu by dohnalo k šílenství každého, ale Tracy Spadoliniová, čtyřiadvacetiletá žena, která do New Yorku přišla z malého města na severu státu, se ocitá v ještě horší situaci. Její přítel Will, herec, odjíždí na letní angažmá a ona zůstává ve městě sama... Během Willovy nepřítomnosti dochází Tracy k závěru, že je načase, aby ve svém životě pár věcí změnila. Má ponurý černobílý byt, práci v reklamní agentuře, která ji absolutně neuspokojuje, pár kil navíc, které ne a ne shodit, a po Willovi jako by se slehla zem. A tak na sobě s podporou svých přátel a s pomocí jednoho báječného, hezkého a velmi ochotného muže začíná pracovat. Žena, která se z ní stane, se jí líbí čím dál tím víc.

Počet zobrazených záznamů: 1

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2304
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace