Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Susanna Carrová

Zobrazuji údaje o autorce Susanna Carrová - Carr, Susanna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/10Sladký život Duo160 I BHra o ostrovUž když ho poprvé uviděla, vytušila, že jí ten cizinec změní život.
To ale ještě Ashley neměla představu, jak moc jí ho změní!
Sebastian byl zvyklý dostat vše, po čem zatoužil. A teď se rozhodl zatoužit po dvou věcech: po ostrově, který Ashley patří… a po Ashley samotné. To, že přitom ublíží té křehké dívce, která mu důvěřovala, mu nevadí. Vlastně více než to – těší ho to.
Ashley si přece trest zaslouží!
To ale ještě Sebastian neměl představu, jak moc vytrestá sám sebe!
2016/6Sladký život Duo176 I ADivoký víkendCo si nedokázal Travis představit? Že by se měl usadit, že by měl vzdát život tuláka a hledače dobrodružství… Že by ho cokoliv dokázalo svázat. A ani ta kráska, kterou potkal v kasinu v Las Vegas, nemá nejmenší šanci!
Christine si se rozhodla splnit si pár svých dětských snů. Ne, noc s tím mužem nebyla mezi jejími sny. A určitě to nebyl sen dětský. Proč ale nevyužít příležitosti?
2016/7Desire Duo1085 O BAť si mluví!Život na malém městečku, pod drobnohledem všetečných obyvatel, není jednoduchý. O tom se přesvědčila trojice kamarádek, které tak úplně nezapadaly do konzervativního maloměstského prostředí. Naštěstí je jejich soudržnost, humor a ochota experimentovat dokonce i v oblasti erotiky nakonec přivedly do náručí mužů, kteří jejich odvahu dokázali ocenit…
2017/8Sladký život Duo204 I BAténská bohyněJodie se vrátila…
Jodie dokázala před lety prolomit Stergiosův chlad, takže se cítil živý… Jenže Jodie je i jeho nevlastní sestra a to, co spolu prožili, bylo nepatřičné!
Stergios jí dal jasně najevo, že se dcerou druhého manžela své matky nechce mít nic společného, takže jediné, oč Jodii jde, je obnovit vztah s otcem, který pošramotil její útěk před lety z Atén…

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1009
Denní počet: 1
Počítáno od: 11.10.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace