Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Shirley Jumpová

Zobrazuji údaje o autorce Shirley Jumpová - Jump, Shirley


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/1Romance Duo587 T BLákavá nabídkaKatie je zatrpklá dívka, kterou před rokem opustil snoubenec těsně před svatbou a utekl s její kamarádkou. Když se v jejím obchodě s květinami objeví přitažlivý neznámý muž, Katie se rozhodne, že musí se svým životem něco udělat! A nemalou roli, i když zpočátku nechtěnou, v tom bude hrát i onen tajemný muž...
2006/6Romance Duo732 T BTatínkův slibAnita Ricardová se přestěhuje z Los Angeles do malého městečka, kde se potkává se svým bývalým zaměstnavatelem Lukem Doleem. Oba dva záhy zjišťují, že se vzájemně nejen potřebují, ale i velice silně přitahují. Jejich přátelství se pomalu začíná měnit v mnohem hlubší a plnější vztah?
2007/7Romance Duo797 T BSeznamovací večírekMattie Grantová se původně hlásila do soutěže o přežití, ale místo toho se ocitla v show o lásce. V životě se už musela poprat s tolika problémy, že ji nějaký další nemůže překvapit! Ani když vypadá tak zatraceně dobře jako David Bennett, který se snaží získat její pozornost…
2008/2Romance Duo828 T ADočasný nájemníkVictoria se odmala starala o druhé a nyní se konečně rozhodla svůj život od základu změnit a začít myslet také na sebe. Noah McCarty se vydal na cesty, protože potřeboval změnit pohled na svět a zapomenout na temnou minulost. Jenže když mu vypoví službu auto a Victoria ho zachrání, její nevinnost, srdečnost a odhodlání mu nečekaně zkříží plány.
2008/3Romance830 B Tajemný princProminentka z vyšší společenské vrstvy Parris Hammondová spadne z výletní lodi do vody – naštěstí poblíž člunu mořského biologa Bradforda Smithe. Tento nenápadný, ale sexy muž ji zachrání, ale téměř okamžitě toho lituje, protože Parris není tak milá, jak na první pohled vypadá. Nejlepší způsob, jak ji odzbrojit, je umlčet ji polibkem. Z malé jiskřičky je najednou plamínek citů, kterým se oba urputně snaží odolávat. Má Bradford opravdu na to stát se princem Parrisina srdce?

Minisérie Jako v pohádce…
2009/12Romance892 A Zázračné VánoceChristopher Hamilton zjistil, že je otcem a že musí sám vychovávat šestiletou dcerku Sarah. Netuší, že otcovství je tak těžké. Jessica Pattersonová si zpočátku oba dva drží dál od těla, ale vánoční atmosféra dokáže zázraky. Láska k malé Sarah na sebe nenechá dlouho čekat. Může vůbec Christopher doufat, že jeho srdce bude patřit nejen dceři, ale i okouzlující Jessice?
2010/1Romance Duo897 T ADružička nevěstouSusanna právě plánuje vysněnou cestu do Paříže. Na svatbě sestry jí však do života vstoupí pohledný miliardář Kane a ukradne její srdce. Pro citový vztah sice není v jeho nabitém rozvrhu místo, ale Kane ze Susanny nedokáže spustit oči…
2010/7Romance Duo915 T AČtyři dny radostiAtraktivní právník Nick Gilbert vodí ženy raději na romantické večeře než na dětské charitativní pikniky. Ve společnosti upjaté a nepolapitelné Carolyn Duffové se ale ochotně zapojí do jakékoliv hry. Jakmile nahlédne do její čisté duše, uvědomí si, že nikdy neviděl krásnější bytost…
2011/4Romance Duo936 T ANapravený záletníkOkouzlující playboy Carter Matthews miluje ženy a peníze, zatímco Daphne Williamsová má ráda svůj klid a pořádek. Je proto více než překvapená, když ji Carter požádá o neobvyklou pomoc: aby se za něj provdala! Daphne cítí, že ji Carter přitahuje; může ale doufat, že i jeho city přerostou v lásku?
2012/2Romance955 A Noční touhyMolly prožila v Las Vegas noc plnou vášně s mužem, jenž ji pobláznil na první pohled, ale o němž, kromě křestního jména, neví vůbec nic. Když zjistí, že jejich románek nezůstal bez následků, zpanikaří… Vyhledat Linca totiž nebude jednoduché, ale Molly je rozhodnutá, že mu musí to sladké tajemství prozradit.
Linc, který nemůže od té noci vyhnat Molly z hlavy, je překvapený, když se před ním najednou dívka jeho snů objeví. A což teprve, když mu sdělí, že bude otcem!

(2. díl minisérie Víkend v Las Vegas)
2012/8Romance Duo968 T APopelčin střevíčekSarah musí napsat článek o majiteli módního salonu a nejznámějším newyorském plejboji Calebovi, což pro ni - reportérku společenské rubriky - je hračkou. Jenže jak se má soustředit na práci, když se jí vždy v jeho přítomnosti rozklepou kolena a srdce jí buší jako zvon?
2013/1Romance977 A Valčík na přivítanouVánoční svátky jsou ta správná chvíle k tomu, aby Jenna po letech přijela do rodného města v Indianě. Navenek sice působí jako světačka z New Yorku oblečená ve značkovém kostýmku a v lodičkách na vysokém podpatku, ale duší je stále tou malou venkovskou dívkou, která před lety utekla do světa.
Setkání tváří v tvář s dávným přítelem Stocktonem, jenž ji před lety zradil, jí pěkně zamotá hlavu! Tenhle pohledný a příjemný muž ji přitahuje, ale Jenna ví, že mu musí odolat. Avšak novoroční polibek má magické kouzlo…
2013/12Romance1000 B Polibek s milionářemKdyž se Grace po letech vrací do městečka, kde prožila nejkrásnější prázdninové dny, první, na koho narazí, je její dávná láska - Jack. A to ještě netuší, jaké překvapení si pro ni babička přichystala: spolu s Jackem mají zorganizovat tradiční vánoční festival.
Při společně strávených chvílích si oba záhy uvědomí, že pouto, které mezi nimi kdysi bylo, čas neovlivnil. Jak má Grace odolat Jackovi, když se z nebe snášejí sněhové vločky a oba stojí pod jmelím?
2013/12Special na přání230 H AZázračné VánoceChristopher zjistil, že je otcem a že musí sám vychovávat šestiletou dcerku Sarah. Netuší, že otcovství je tak těžké. Jessica si zpočátku oba dva drží dál od těla, ale vánoční atmosféra dokáže zázraky. Láska k malé Sarah na sebe nenechá dlouho čekat. Může vůbec Christopher doufat, že jeho srdce bude patřit nejen dceři, ale i okouzlující Jessice?
2016/9Special na přání295 G BDočasný nájemníkVictoria se odmala starala o druhé a nyní se konečně rozhodla svůj život od základu změnit a začít myslet také na sebe. Noah McCarty se vydal na cesty, protože potřeboval změnit pohled na svět a zapomenout na temnou minulost. Jenže když mu vypoví službu auto a Victoria ho zachrání, její nevinnost, srdečnost a odhodlání mu nečekaně zkříží plány.

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam autorek začínajících na Ju

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4131
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace