Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sarah Malloryová

Zobrazuji údaje o autorce Sarah Malloryová - Mallory, Sarah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/5Historická romance413 Z Zjizvená srdceZelah Pentewanová se v mládí dopustila poklesku, který zničil její naděje na sňatek. Proto jí nezbývá než se živit jako guvernantka a od budoucnosti už nic neočekává.
Když potká divoce a nebezpečně působícího majora Dominika Coalea, který se skrývá v osamělém sídle uprostřed lesů, rozhodně si nemyslí, že by právě on mohl od základu změnit její život…

(1. část minisérie Pověstní bratři)
2015/6Historická romance415 Z Nestydatá nabídkaVikomt Jasper Coale, lord Markham, je zvyklý, že mu ženy padají k nohám. Když ho rodinné záležitosti zavedou do usedlého města Bathu, rozhodně nepočítá s tím, že by mohl potkat zajímavou dámskou společnost.
Poklidné karetní večírky, které ve svém honosném domě pořádá slečna Susannah Prentessová, jsou proto vítanou změnou. Jaspera začne pohledná mladá dáma zajímat a trochu zapomene, proč vlastně do Bathu přijel. Při jedné karetní partii nabídne slečně Prentessové neslýchanou sázku. Podlehne Susannah pokušení?

I>(2. část minisérie Pověstní bratři)
2015/8Historická romance418 W Krutý žertLord Gideon Albury si odvádí od oltáře milovanou nevěstu. Když jí však zvedne hustý závoj, aby si mohli dát první manželský polibek, čeká ho šok. Žena, kterou si vzal, není tou, jíž se dvořil a do níž se zamiloval. Krutý žert na něj nastražil hrabě Max, jeho kumpán z večírků, který si najal krásnou herečku, aby popletla Gideonovi hlavu, ale k oltáři místo ní přišla od hlavy až k patě zahalená Dominique Rainaultová. Dominique doufá, že svatba bude co nejdříve anulována, Gideon se však rozhodne hozenou rukavici zvednout. I on se chce pomstít…
2016/3Historická romance432 W Zloděj a herečkaNespravedlivě obviněný Ross Dryden žije dvojí život: ve dne je úctyhodným farmářem a v noci lupičem, který přepadává dostavníky.
Všechno se ale náhle změní, když se setká s úspěšnou herečkou Charity Westonovou a pozná, že za jeho nastrojeným obviněním stojí právě její otec. Třebaže ho ta žena nesmírně přitahuje, nezbývá mu než ji unést…
2016/6Historická romance438 W Šarlatová nevěstaHallam Ravenscar ani ve válce nezapomněl na svoji lásku Madeline, která mu učarovala natolik, že ji požádal o ruku. Ona ho však tehdy nečekaně odmítla a dala přednost bohatému lordu Lethbridgeovi.
Osud je po několika letech svede dohromady a Hal zjišťuje, že Maddie její manžel týrá a zneužívá. Snaží se ji z nesnesitelného svazku osvobodit a Maddie jeho pomoc vítá. Není si však jista, zda jí Hal dokáže odpustit bolest, kterou mu způsobila, a zda ona sama je ještě schopna skutečně milovat.

(2. část minisérie Důstojníci a džentlmeni)
2016/11Historická romance448 W Polepšený zrádcePřed deseti lety uprchl Drew Castlemain z Anglie, aby unikl oprátce, která ho jako zrádce nevyhnutelně čekala. Když se teď do své země vrací, aby doprovodil Elyse Salfordovou na cestě za jejím snoubencem, uvědomuje si, jak je to pro něj nebezpečné. Ovšem dal svůj slib jejímu otci, a ten musí dodržet.
2017/5Historická romance461 Z Láska na bitevním poliMary Endacottová je nezávislá dívka, která si dokázala, že se o sebe umí postarat, když po otci převzala vedení školy pro dívky, která sídlí v Bruselu.
Na návštěvě v Anglii se setká s lordem Randallem a ten v ní vzbudí nečekané pocity, jimž se Mary brání, neboť si uvědomuje, že je to muž z jiné společenské třídy, než kam patří ona.
Jenže se schyluje k velké bitvě, která rozhodne nejen o osudu Evropy, ale i osudu Mary a Randalla…


(První část minisérie Nevěsty od Waterloo)
2018/8Historická romance490 W Utajený synPřed několika roky se Ellen Tathamová bláznivě zamilovala do Maxe Colnebrooka, a jelikož on její lásku stejně bláznivě opětoval, hned se uprostřed egyptské pouště vzali. Max byl voják, a proto musel ze všeho nejdříve dokončit své poslání, jenže Ellen nabyla přesvědčení, že ji zradil a opustil. Po návratu do Anglie ještě ke všemu zjišťuje, že je těhotná.
Z Maxe se později stává vévoda, zatímco Ellen žije v poklidném městečku se svým milovaným synem. Je možné, že se ještě někdy setkají?
2018/11Historická romance497 Z Jak svést gardedámuDokonce i takový prostopášník, jakým je Richard Arrandale, cítí, že jeho poslední sázka je hodně přes čáru. Přesto se jí zúčastní bez výčitek svědomí, ovšem pouze do chvíle, než se setká s gardedámou krásné mladé dědičky, která je předmětem sázky.
Vdova Phyllida Tathamová je rozhodnuta chránit svoji nevlastní dceru před ziskuchtivými nápadníky, ale mezi nimi se objeví jeden, který, jak se zdá, se pokouší svést ne její dceru, ale ji. Může mu Phyllida věřit?
(První část minisérie Arrandaleovi)
2019/2Historická romance503 Z Guvernantka v pokušeníAlex Arrandale, hrabě z Davenportu, je zvyklý pokaždé dostat všechno, co si přeje. A on si teď přeje odstěhovat guvernantku i s jejími dvěma svěřenkyněmi ze svého panství. Když mu guvernantka Diana, s níž je Alex společně poručníkem obou dívenek, odmítne vyjít vstříc, nevěří vlastním uším.
Diana se na Alexe dívá jako na rozmazleného floutka, ale nemůže se ubránit pocitu, že ten muž v sobě kromě síly a rozhodnosti skrývá i čestné jednání. A navíc nemůže odolat jeho kouzlu…

(Druhá část minisérie Arrandaleovi)
2019/4Historická romance507 Z Návrat uprchlíkůLady Cassandra Witneyová se rozhodla vrátit domů do Anglie, odkud uprchla s mužem, o němž se domnívala, že je její životní láskou. Ve Francii byli sice oddáni, ale Cassandra brzy zjistila, co je její manžel zač - hazardní hráč a sobec.
Mezi Anglií a Francií ale zuří válka a dostat se v bezpečí do Anglie není pro samotnou ženu jednoduché.
V nebezpečné situaci ji zachrání Raoul Dulevant, který se, ač sám pronásledován, rozhodne doprovodit ji až domů. Během cesty si oba uvědomují rozdíly v jejich společenském postavení, ale láska si nedá poroučet…

(Třetí část minisérie Arrandaleovi)
2019/5Historická romance508 W Obětní beránekVikomt Gilmorton po odchodu z armády žije jenom myšlenkami na pomstu. Aby dostal na kolena lorda Kirkstera, který podle všech známek způsobil smrt jeho sestry a bratra, rozhodne se provést to tak, aby to Kirkstera co nejvíc bolelo. Jako oběť mu má posloužit Kirksterova sestra Deborah, kterou má v úmyslu svést a poté ji opustit. Ví totiž, že Kirkster svoji sestru nade vše miluje.
Když se však Gilmorton s Deborah seznámí, celý plán se mu začíná bortit…
2019/7Historická romance513 Z Ničemova spásaPřed léty přistihli Wolfganga Arrandalea nad mrtvým tělem jeho manželky. Byl falešně obviněn a donucen utéct z Anglie a žít ve vyhnanství ve Francii. Po deseti letech se ale dozví, že je otcem dcery, a rozhodne se vrátit a zjistit pravdu o skutečném viníkovi.
Když dorazí na své panství, uchýlí se na vikářství v naději, že mu tamní vikář uvěří a jeho pravou totožnost neprozradí. Vikářova dcera Grace mu zpočátku nedůvěřuje, ale nakonec je to ona, kdo mu pomůže odhalit pravého viníka a očistit jeho jméno.

(Závěrečná část minisérie Arrandaleovi)
2020/5Historická romance533 Z Nepolepšitelný sukničkářMolly Morganová se po tragických zkušenostech s vlastním manželstvím snaží pomáhat ohroženým mladým ženám a založí pro ně Dům naděje. Tam se dívky připravují pro praktický život, aby se později mohly postavit na vlastní nohy. Je ovšem nutné, aby se nedostávaly do kontaktu s nevhodnými džentlmeny. Molly tedy vyděsí, když do blízkosti jejího městečka přijede společnost, jejíž mužští členové mají pověst proutníků, a všemožně se snaží dívky v Domě před nimi ochránit. To by ale ona sama nesměla dopustit, aby ji tak silně přitahoval ten největší sukničkář Beau Russington!
2020/7Historická romance537 Z Kráska v nesnázíchOd chvíle, kdy mu zemřela milovaná snoubenka, nechce lord Quinn o manželství ani slyšet. Ovšem když se cestou na své venkovské sídlo stane svědkem incidentu, kdy se nechvalně známý floutek pokouší znásilnit mladou dívku, musí zasáhnout a napadenou zachránit.
Pomluvy o lordově pochybné reputaci se nerozvážné Sereně ovšem nevyhnou ani po jeho diskrétním zásahu a zdá se, že bude mít zkaženou pověst. Quinnovi velí čest, aby se s ní oženil, ale Serena se mužů bojí, a i když je jejich manželství spokojené, Quinn musí Serenu dlouho přesvědčovat, než se mu plně oddá…
2021/1Historická romance549 Z Urozená hospodyněAby se Nancy nemusela provdat z donucení, otočí se zády ke své hraběcí rodině, uprchne z domova a chce začít pracovat jako kuchařka a hospodyně. Při dlouhé cestě na sever najde nedaleko hostince zraněného muže. Odveze ho do jeho sídla a pečuje o něj, dokud se nezotaví.
Gabriela tato kráska nebezpečně přitahuje, ale nemůže jí prozradit, že pracuje inkognito pro vládu. Když však odhalí, že není prostou dívkou, za kterou se vydává, ale dcerou hraběte, zrodí se mu v hlavě plán: Nancy mu může pomoci, ale musí se vrátit k životu, jehož se vzdala!
2022/6Historická romance582 W Záhadná slečna FairchildováKdyž mladý synovec Tristana Quintrella, lorda Dalmorrena, svému strýci oznámí, že se ožení se slečnou Natalyou Fairchildovou, musí Tristan jakožto hlava rodiny o neznámé mladé dámě zjistit co nejvíc informací.
Slečna Natalya Fairchildová má všechno, co si může přát. Jediné, co jí chybí, je rodina - netuší totiž, kdo byli její rodiče a jaký je její původ. Když se seznámí s charismatickým strýcem svého budoucího manžela, něco ji k němu neodolatelně přitahuje. Zvlášť, když jí lord Dalmorren pomůže odhalit její tajemnou minulost…
2023/2Historická romance598 W Hraběnkou na týdenLady Arabellu Roffeyovou trápí znepokojivé okolnosti smrti jejího mladého manžela. Nerozvážně se pustí do pátrání, při kterém se vydává za hraběnku Westrayovou, manželku lorda Westraye. Ani ve snu by ji nenapadlo, že se její "manžel" náhle objeví. Lord Westray by mohl Arabellu odhalit, místo toho ale svolí, že s ní bude týden hrát tu podivnou hru na manželství. Ten čas si spolu překvapivě příjemně užívají a postupně spolu sdílejí vše, kromě manželského lože…

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2130
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.05.2015

Poslední modifikace 26.03.2023, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace