Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sarah Malloryová

Zobrazuji údaje o autorce Sarah Malloryová - Mallory, Sarah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/5Historická romance413 Z Zjizvená srdceZelah Pentewanová se v mládí dopustila poklesku, který zničil její naděje na sňatek. Proto jí nezbývá než se živit jako guvernantka a od budoucnosti už nic neočekává.
Když potká divoce a nebezpečně působícího majora Dominika Coalea, který se skrývá v osamělém sídle uprostřed lesů, rozhodně si nemyslí, že by právě on mohl od základu změnit její život…

(1. část minisérie Pověstní bratři)
2015/6Historická romance415 Z Nestydatá nabídkaVikomt Jasper Coale, lord Markham, je zvyklý, že mu ženy padají k nohám. Když ho rodinné záležitosti zavedou do usedlého města Bathu, rozhodně nepočítá s tím, že by mohl potkat zajímavou dámskou společnost.
Poklidné karetní večírky, které ve svém honosném domě pořádá slečna Susannah Prentessová, jsou proto vítanou změnou. Jaspera začne pohledná mladá dáma zajímat a trochu zapomene, proč vlastně do Bathu přijel. Při jedné karetní partii nabídne slečně Prentessové neslýchanou sázku. Podlehne Susannah pokušení?

I>(2. část minisérie Pověstní bratři)
2015/8Historická romance418 W Krutý žertLord Gideon Albury si odvádí od oltáře milovanou nevěstu. Když jí však zvedne hustý závoj, aby si mohli dát první manželský polibek, čeká ho šok. Žena, kterou si vzal, není tou, jíž se dvořil a do níž se zamiloval. Krutý žert na něj nastražil hrabě Max, jeho kumpán z večírků, který si najal krásnou herečku, aby popletla Gideonovi hlavu, ale k oltáři místo ní přišla od hlavy až k patě zahalená Dominique Rainaultová. Dominique doufá, že svatba bude co nejdříve anulována, Gideon se však rozhodne hozenou rukavici zvednout. I on se chce pomstít…
2016/3Historická romance432 W Zloděj a herečkaNespravedlivě obviněný Ross Dryden žije dvojí život: ve dne je úctyhodným farmářem a v noci lupičem, který přepadává dostavníky.
Všechno se ale náhle změní, když se setká s úspěšnou herečkou Charity Westonovou a pozná, že za jeho nastrojeným obviněním stojí právě její otec. Třebaže ho ta žena nesmírně přitahuje, nezbývá mu než ji unést…
2016/6Historická romance439 Z Šarlatová nevěstaHallam Ravenscar ani ve válce nezapomněl na svoji lásku Madeline, která mu učarovala natolik, že ji požádal o ruku. Ona ho však tehdy nečekaně odmítla a dala přednost bohatému lordu Lethbridgeovi.
Osud je po několika letech svede dohromady a Hal zjišťuje, že Maddie její manžel týrá a zneužívá. Snaží se ji z nesnesitelného svazku osvobodit a Maddie jeho pomoc vítá. Není si však jista, zda jí Hal dokáže odpustit bolest, kterou mu způsobila, a zda ona sama je ještě schopna skutečně milovat.

(2. část minisérie Důstojníci a džentlmeni)
2016/11Historická romance448 W Polepšený zrádcePřed deseti lety uprchl Drew Castlemain z Anglie, aby unikl oprátce, která ho jako zrádce nevyhnutelně čekala. Když se teď do své země vrací, aby doprovodil Elyse Salfordovou na cestě za jejím snoubencem, uvědomuje si, jak je to pro něj nebezpečné. Ovšem dal svůj slib jejímu otci, a ten musí dodržet.
2017/5Historická romance461 Z Láska na bitevním poliMary Endacottová je nezávislá dívka, která si dokázala, že se o sebe umí postarat, když po otci převzala vedení školy pro dívky, která sídlí v Bruselu.
Na návštěvě v Anglii se setká s lordem Randallem a ten v ní vzbudí nečekané pocity, jimž se Mary brání, neboť si uvědomuje, že je to muž z jiné společenské třídy, než kam patří ona.
Jenže se schyluje k velké bitvě, která rozhodne nejen o osudu Evropy, ale i osudu Mary a Randalla…


(První část minisérie Nevěsty od Waterloo)
2018/8Historická romance490 W Utajený synPřed několika roky se Ellen Tathamová bláznivě zamilovala do Maxe Colnebrooka, a jelikož on její lásku stejně bláznivě opětoval, hned se uprostřed egyptské pouště vzali. Max byl voják, a proto musel ze všeho nejdříve dokončit své poslání, jenže Ellen nabyla přesvědčení, že ji zradil a opustil. Po návratu do Anglie ještě ke všemu zjišťuje, že je těhotná.
Z Maxe se později stává vévoda, zatímco Ellen žije v poklidném městečku se svým milovaným synem. Je možné, že se ještě někdy setkají?
2018/11Historická romance497 Z Jak svést gardedámuDokonce i takový prostopášník, jakým je Richard Arrandale, cítí, že jeho poslední sázka je hodně přes čáru. Přesto se jí zúčastní bez výčitek svědomí, ovšem pouze do chvíle, než se setká s gardedámou krásné mladé dědičky, která je předmětem sázky.
Vdova Phyllida Tathamová je rozhodnuta chránit svoji nevlastní dceru před ziskuchtivými nápadníky, ale mezi nimi se objeví jeden, který, jak se zdá, se pokouší svést ne její dceru, ale ji. Může mu Phyllida věřit?
(První část minisérie Arrandaleovi)

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 988
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.05.2015

Poslední modifikace 25.11.2018, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace