Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sandra Paulová

Zobrazuji údaje o autorce Sandra Paulová - Paul, Sandra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/10Fantazie23 FR Všechno je narubyCo se na halloweenské slavnosti může všechno přihodit? Jsou za to zodpovědné temné síly z kuchyně tety Hepzibah, anebo je to síla lásky, kterou nepřekoná ani sedmileté odloučení?
Nicholas Ware, úspěšný podnikatel, se vrací do rodného městečka Cauldronu, kde potkává svoji bývalou snoubenku Prudenci. Zlomí její ostražitost a přesvědčí ji o hlubokých citech, které k ní stále chová?
2002/12Romance527 D Přeměna asistentkyPro: Sharon, Jen, Julii, Maggii
Od: Lauren
Datum: 12. ledna
Nikdy byste nevěřily, co dneska Rafe Mitchell udělal. Zeptal se mě, jestli nejsem těhotná! A to jen proto, že mi ráno díky chřipce nebylo zrovna nejlépe. A nejhorší na tom je, že když jsem mu to popřela, zhluboka si oddechl. To si skutečně myslí, že jsem tak hrozná, že mě nikdo nechce?
2003/11Romance574 B Na vlnách PacifikuBeth Livingstonová pátrá se svým otcem po neobvyklých a neznámých tvorech podmořského světa. A zrovna teď mají na své lodi Searcher úlovek, z kterého Beth přechází zrak. Podaří se jí zachránit muže s ostře řezanými rysy a hrudí římského bojovníka, jehož původ je všem neznámý? To by si ovšem Seagar nesměl pomalu, ale jistě podmanit její srdce!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2833
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace