Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rosemary Hammondová

Zobrazuji údaje o autorce Rosemary Hammondová - Hammond, Rosemary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/4Romance169 A Vítězná láskaRáchel nechce svého bývalého muže ani vidět! Když s ním však musí spolupracovat, zjistí, že ho stále miluje. Je to pro ni o to horší, že Stephen se už v žádném případě nehodlá znovu oženit. Co bude Ráchel dělat?
1996/6Romance177 A Láska na ostrověAnna má před sebou těžký úkol: odjet na ostrov, kde se narodila, a udělat interview se slavným malířem – mužem, kterého kdysi tajně milovala. když za ní nečekaně přijede její šéf – ne kvůli práci, ale ze žárlivosti! – najednou má možnost ty dva muže srovnávat. Rázem vidí, která láska je ta pravá…
1997/4Romance218 B Lekce láskyO pomocníka, kterého má zaučit, Vanessa opravdu nestojí. Co když ji pak od společnosti vyhodí a na její místo dosadí právě jeho? Příliš vřele Reese nepřivítá a ani jeho chování v ní nebudí velkou důvěru. Je to velmi záhadný a až moc přitažlivý chlapík!
1997/9Sladká romance7 F Dokonalý mužSarah se ujala záhadného muže, kterého vlastníma rukama vytáhla z vraku havarovaného auta. Ross oplývá mužným kouzlem, před kterým je Sarah bezradná – nemá totiž s muži prakticky žádné zkušenosti!
1998/10Sladká romance34 J Příslib rájeJediným, kdo může Jessice pomoci zjistit pravdu o smrti jejího manžela, je okouzlující Luke. Jak mu ale vyvrátit jeho názor, že Jessica je jen povýšenou aristokratkou?
1999/7Sladká romance52 J Kouzlo úplňkuNesmělá, zato však krásná Melissa vyrazí na dovolenou snů, aby se otrkala a konečně se trochu pobavila. Na výletní lodi podél břehů Mexika se však setká se světoznámým spisovatelem Milesem Thatcherem, který s jejím chováním očividně nesouhlasí, což mu ovšem nikterak nebrání ukrást jí za jedné měsíční noci polibek. Jenže dovolená končí a jejich cesty se musejí rozejít. Anebo ne...?
2000/7Romance375 C Mezi dvěmi láskamiNečekané setkání s ním způsobí Sheile Waringové takový šok, až má na chvíli strach, že snad omdlí. Co kdyby Ross Calvert zjistil, že to byla právě ona, kdo seděl ve druhém autě při nehodě, v níž zahynula jeho žena a dcera byla těžce zraněna? Neměla by se mu přiznat? Zvlášť když cítí, že je to k sobě táhne silou, jíž se nedá odolat?

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2869
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace