Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rosemary Gibsonová

Zobrazuji údaje o autorce Rosemary Gibsonová - Gibson, Rosemary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/7Sladká romance51 F Poslední šanceJedno katastrofální manželství Clemensy bohatě stačilo. Ovšem jen do té doby, než se do sousedství přistěhuje se svými dvěma kouzelnými dvojčaty mužný Joshua. Clemensy se snaží jak může do svého souseda se nezamilovat, je jí to však málo platné. Jenže Joshua má s manželstvím rovněž špatné zkušenosti, a tak to vypadá, že jejich možná poslední šance na lásku přijde vniveč.
2001/5To nejsladší10 J Nevěstina dceraKdyž bylo Tamsin devatenáct let, do Jordana Kestona se zamilovala. O čtyři roky později si namlouvá, že ho nenávidí. Vše ještě komplikuje skutečnost, že ji neustále přitahuje, jeho ovdovělý otec si za manželku bere její rozvedenou matku a sám Jordan se stává jejím šéfem. Tamsin se nedokáže vypořádat se svými pocity, nerozumí sama sobě, a především nerozumí Jordanovi. Podaří se jí najít východisko?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Gi

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2633
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace