Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Pamela Burfordová

Zobrazuji údaje o autorce Pamela Burfordová - Burford, Pamela


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/11Temptation185 R Vezmu si tě znovuMeg Wolfová má tři dcerky a snoubence - a před sebou nový život, když se nečekaně objevuje její bývalý manžel Jack. Stačí čtyři dny, které stráví odříznuti od světa ve vichřici - a život se zamíchá jako karty!
1999/7Temptation201 R AČervenecLetní žárV horkých prázdninových dnech měsíců července a srpna se v jednom bungalovu blízko mořské pláže na Cape Codu odehrají dva příběhy plné lásky, slunce a prohřátého písku.
V červenci přijíždí do bungalovu pohledný Quinn Marshall a první, co uvidí, je dočista nahá Molly Lambová, která se právě sprchuje v zahradě.
2000/4Fantazie12 FS Nejlepší milenecCat Seabrightová už má dost čekání na toho pravého muže. Chce otěhotnět, a to hned; své dítě je rozhodnuta vychovávat sama. Sjedná si proto schůzku s mužem, kterého téměř nezná a který pak nebude vznášet na její dítě nároky. Jenže právě v osudný večer vypadne proud a ve tmě dojde k neuvěřitelné záměně.
2001/1Fantazie29 FR Školní představeníPřed patnácti lety bylo jasné snad každému, až na samotného Gabea Moreaua, že to, co tento úspěšný mladík cítí k Deně, pouhé dceři domovníka, je jenom dětská láska. Ale nakonec to byla právě Dena, kdo jejich vztah zrušil.
Dnes je Dena úspěšná sebevědomá mladá žena, a tak se domnívá, že už ji setkání s Gabem neohrozí. Na srazu abiturientů si uvědomí, že má na výběr: potlačit v sobě stále žhavou touhu a Gabeovi se pomstít, nebo získat to, po čem nikdy nepřestala toužit...

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Bu

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3228
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace