Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nina Harringtonová

Zobrazuji údaje o autorce Nina Harringtonová - Harrington, Nina


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2011/7Romance Duo942 T AVelkolepá svatbaAmy se při přípravě svatby své nejlepší kamarádky setkává s jejím starším bratrem Jaredem. Tento pohledný podnikatel je obvykle na rodinné slavnosti alergický, ale Amy ho natolik přitahuje, že je ochoten jí pomoci. Jak se Jared vypořádá se svatebním úkolem koupit pro družičku Amy vhodný dárek?
2012/4Romance Duo960 T BÚplatek láskouBretta si Sienna zamilovala na první pohled. Jenže tenkrát byli ještě teenageři a jejich cesty se na dlouhých dvanáct let rozešly. Jak je tedy možné, že teď, když ho nejvíc potřebuje, se Brett skutečně objeví ve dveřích? Copak je mezi nimi stále kouzlo vzájemné přitažlivosti? To musí Sienna zjistit!
2013/7Romance990 B V zajetí módyKdyž Mimi dostane nabídku předvést svou kolekci společenských šatů na nejprestižnější londýnské módní přehlídce, splní se jí její dávný sen. Netuší však, že celou charitativní akci pořádá a organizuje charizmatický fotograf Hal Langdon.
Hall, jenž se stále ještě vzpamatovává z nedávné nehody, rozhodně netouží po tom, aby se zamiloval. Ale Mimi se mu na pracovních schůzkách dostává stále víc pod kůži…
Den přehlídky se kvapem blíží a Mimi najednou znervózní. Bude se její kolekce lidem líbit? Nezavrhnou ji jako módní návrhářku? Hal je však přesvědčený, že jejich společná akce bude úspěšná. A je rozhodnutý Mimi podpořit, i kdyby ji měl na módní molo donést v náručí!
2013/11Romance998 B Královna orchidejíSara potká na narozeninovém večírku své kamarádky muže, který jí ihned padne do oka. Už dlouho se s nikým tak nepobavila a nezasmála jako s okouzlujícím Leem. Když ji vyzve k tanci, srdce se jí rozbuší a vzrušivé chvění proběhne celým jejím tělem…
Jenže pak jí Leo prozradí své plány a Saru zachvátí mrazivý chlad. Chce totiž koupit pozemky, o něž Sara už dlouho usiluje. Jak se má zachovat, když je v jeho náručí tak krásně? Když jeho ústa vybízejí ke sladkým polibkům? Nezbývá jí nic jiného, než si jako mantru stále dokola opakovat: Buď svým přátelům nablízku, a nepřátelům ještě blíž…
2023/11Special na přání467 G BVelkolepá svatbaAmy se při přípravě svatby své nejlepší kamarádky setkává s jejím starším bratrem Jaredem. Tento pohledný podnikatel je obvykle na rodinné slavnosti alergický, ale Amy ho natolik přitahuje, že je ochoten jí pomoci. Jak se Jared vypořádá se svatebním úkolem koupit pro družičku Amy vhodný dárek?

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1864
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.07.2011

Poslední modifikace 10.12.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace