Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nikki Loganová

Zobrazuji údaje o autorce Nikki Loganová - Logan, Nikki


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2013/5Romance986 B Námluvy pod hvězdamiOna patřila na střední škole k nejobletovanějším krasavicím. On byl úplná nula. Ale přesto byli Beth a Marc ti nejvěrnější přátelé - až do dne, kdy jediný žhavý polibek na dlouhou dobu všechno zničil…
Po letech je osud znovu svede dohromady při záchranné akci. Oba vědí, že to mezi nimi stále jiskří, ale na staré křivdy nedokážou zapomenout. Jenže jak má Beth odolat, když musí strávit se svůdným a přitažlivým Marcem noc pod hvězdami na australské pláži?
2013/8Romance992 B Zpečetěno polibkemKdyž je Grant přinucen vrátit se na rodinnou farmu kvůli vyřízení dědictví, zjistí, že její existence a prosperita je ohrožena. Může za to zejména jedna mladá ekoložka, která na pozemcích zkoumá tulení kolonii. Grant neváhá a konfrontuje ji.
Kate je ale tvrdou protihráčkou – navzdory její vášni pro zvířata Granta, zvyklého na městský život, velmi přitahuje. Poprvé chce sepsat skutečně osobní smlouvu… smlouvu srdcí. Kate je však opatrná - s lidmi daleko více než s tuleni. Podaří se Grantovi přesvědčit ji o tom, že se může jeho lásce otevřít?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Lo

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1310
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.05.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace