Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nicole Burnhamová

Zobrazuji údaje o autorce Nicole Burnhamová - Burnham, Nicole


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/12Romance Duo582 T BPopelka princeznouJennifer Allenová pracuje jako ředitelka uprchlického tábora v Rasovu, kde už skoro rok zuří občanská válka. Snaží se pomoct zdejším lidem přežít a najít své příbuzné.
Když sem přijede na oficiální návštěvu princ ze sousedního San Rimini, okamžitě ji okouzlí... Jejich lásce však stojí v cestě Antonyho otec, král Eduardo, který si pro svého syna představoval jinou nevěstu - bohatou, se šlechtickým původem!
2004/1Romance586 D Princova učitelkaPo smrti matky se princ Stefano zřekl života u dvora a před svou královskou zodpovědností se snaží utéct.Jeho otec, král Eduardo, proto zaměstná Amandu Huttonovou, aby byla mladému princi poradkyní ve věcech etikety. Amanda nabídku přijme, i když ví, že jí princ Stefano není lhostejný a že spolupráce s ním nebude zrovna jednoduchá...
2004/7Romance615 C Polibek od rytířePrincezna Isabella z království San Rimini hledá odborníka, jenž by zkatalogizoval sbírky, které se nacházejí ve středověkých prostorách hradu. Jediný, kdo by tento úkol mohl splnit, je Nick Black, avšak při podrobnějším zkoumání se zdá, že jeho minulost je velmi pohnutá... Bude Isabella ochotná naslouchat jeho neuvěřitelnému příběhu?
2006/2Romance708 A Kráska ze snuEmily Wintersové zbývá už jen jeden svobodný mládenec v otcově firmě, kterému musí najít vhodnou snoubenku. Jack Devon si však své soukromí pečlivě chrání a Emily zatím nemá vůbec žádnou představu, jaký typ ženy by se k tomuto tajemnému muži hodil. Možná jejich společný týden v chatě u jezera odhalí víc a Jack se konečně vyzná ze svých citů k Emily…
2006/8Romance740 C Vroucí srdcePrinc Federico diTalora ze San Rimini měl vše: bohatství, zajímavý vzhled a pověst bez poskvrnky. Když poznal Piu Renatiovou, ovdovělý otec dvou malých hochů pochopil, že existují i jiné věci než jen povinnosti. Pia, přítelkyně princovy švagrové, měla pomáhat při výchově princových dětí. To jí nestačilo. Chtěla mnohem víc než jen princovu pozornost!
2011/3Special na přání163 G BVroucí srdceHledá se chůvaPrinc Federico diTalora ze San Rimini měl vše: bohatství, zajímavý vzhled a pověst bez poskvrnky. Když poznal Piu Renatiovou, ovdovělý otec dvou malých hochů pochopil, že existují i jiné věci než jen povinnosti. A Pia chtěla víc než princovu pozornost…
2013/9Special na přání223 G APolibek od rytířePrincezna Isabella hledá odborníka, jenž by zkatalogizoval sbírky, které se nacházejí ve středověkých prostorách hradu. Jediný, kdo by tento úkol mohl splnit, je Nick Black… avšak při podrobnějším zkoumání se zdá, že jeho minulost je velmi pohnutá! Bude Isabella ochotná naslouchat jeho neuvěřitelnému příběhu?

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Bu

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3205
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace