Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Natalie Patricková

Zobrazuji údaje o autorce Natalie Patricková - Patrick, Natalie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/12Sladká romance86 J Nejlepší řešeníKdyž nešťastná Becky Taylorová potká Clarka Winsteada, myslí si, že její princ se konečně objevil! Proč je ale Clark tak zarytým odpůrcem manželství, přestože touží po dědici?
2002/10To nejsladší39 F AJeho, její, … naše?Shelley Harrimanová nikdy neriskuje, zvlášť ne ve věcech srdce. Ale když ji práce svede dohromady s mužným Waynem Perrym, z jehož modrých očí koukají všichni čerti, jejím světem to notně otřese. A zanedlouho tahle ledová královna začne pod jeho obdivnými pohledy roztávat. Odváží se snít o svatbě a kolébce...? Waynea náramně baví narušovat Shelley její upjatý život. A když musí spolu hlídat děti svých přátel, pochopí, že svůj právě probuzený otcovský pud chce sdílet s ní. Dokáže tuhle puntičkářskou sekretářku přimět, aby se stala krásnou princeznou a sama ho začala vábit k oltáři?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2492
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace