Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Myrna Mackenzieová

Zobrazuji údaje o autorce Myrna Mackenzieová - Mackenzie, Myrna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/4Sladká romance69 F Návrat muže snůKdyž se Cassii Prattové po jedenácti letech náhle vrátí do života muž jejích dívčích snů Gray Alexander, jímá ji neblahá předtucha. Gray totiž chce stůj co stůj získat svého syna, o kterém až donedávna neměl ani ponětí. A Cassie váhá. Jenže která matka by dokázala odolat nezvratnému odhodlání v očích otce jejího dítěte...
2001/3Romance409 A Poslední tangoOd chvíle, kdy se Simon vrátil do rodného města, nevychází z údivu. Stal se středem zájmu spousty nezadaných žen a tuší, že původcem je jeho teta, která by ho ráda viděla před oltářem. Sňatek ale Simon zásadně odmítá. Podaří se půvabné učitelce Emily ochránit ho před vdavekchtivými ženami i před manželstvím?
2001/4Romance415 A Rytíř mého životaStrávit pár týdnů v luxusním domě milionáře Gideona by pro jiné ženy byl nezapomenutelný zážitek, ale pro Caroline O´Donaldovou je to téměř zlý sen. Tajně totiž Gideona miluje, ale je přesvědčena, že on její lásku nikdy nemůže opětovat...
2001/5Romance421 A Manželské apartmáLogan Brewster právě renovoval svůj desátý hotel a shání ženu, která by mu pomohla s přípravami na slavnostní otevření. Zdá se, že Rebecca je ta pravá. Dokáže však Logan dodržet ujednání, že jejich vztah bude pouze pracovní?
2002/8Romance505 B Milionář se vracíHelena Austinová je vdova a navíc ve vysokém stupni těhotenství, takže je ráda, že může nastoupit jako hospodyně u Jacksona Castleho. Po svých neblahých zkušenostech z manželství je rozhodnuta již nikdy nikomu své srdce neotevřít. Dokud však nestane tváří v tvář svému novému šéfovi... Ani Jackson netuší, že ho může těhotná žena tolik přitahovat. Zdá se však, že citům se nedá poroučet!
2002/9Romance510 B Dokonalý nápadníkLilah Austinová je dívkou, po které každý muž v jejím dohledu touží... Ona ale nemá na vdavky ani pomyšlení! A tak požádá Tylera Westlakea, zda by nemohl předstírat, že je jejím snoubencem. K jejímu překvapení je však Tylerovo dvoření příliš skutečné a Lilah musí bojovat se svým srdcem, aby dostála svému přesvědčení zůstat svobodnou!
2003/10Romance571 D Polapená milionářemMaggie Toddová žije docela spokojeným životem školnice na jedné ze středních škol, dokud nepotká neodolatelného a bohatého Ethana Benningtona. Ten má totiž za úkol z ní do tří týdnů vychovat urozenou dámu! Je vůbec možné, aby se neobratná Maggie, jejíž největší vášní je opravovat všechno, co jí přijde pod ruku, dokázala tak rychle změnit? A uvěří místní smetánka, že je skutečně pravou aristokratkou?
2004/5Special68 G CManželství před kamerouDětské etudyEve a její šéf se z příkazu ředitele stanou aktéry reklamního filmu, ve kterém mají představovat zamilované novomanžele. Změní se filmové manželství v reálný svazek, nebo se rozpadne s ukončením natáčení?
2006/5Romance726 D Nevěsta pro zachránceÚspěšný podnikatel Parker Monroe opustil městečko Red Rose před lety a jeho příkladu následovala pěkná řádka mladých mužů. Takže dnes v Red Rose žijí hlavně ženy. Ellie Donahueová to však chce změnit! Musí najít Parkera a přesvědčit ho, aby vymyslel plán, jak do města znovu přitáhnout muže. A pokud přitom zachrání i její srdce, které mu potají darovala již před lety, pak bude Ellie tou nejšťastnější ženou na světě…
2006/6Romance731 D Miliardářova nevěstaOpuštěná a těhotná Abigail Chesneyová hledá praktického manžela, který by s ní vychovával její dítě. Nechce nikoho planoucího vášní či vzbuzujícího nějaké touhy. Tím spíše, že mužem, který v ní takové pocity vzbuzuje, je její nový zaměstnavatel Griffin O?Dell. Griffin má o Abbyině ideálním partnerovi jiné představy. Měla by mít někoho, kdo se jí bude něžně dotýkat a sladce ji líbat. Muže, který si získá její srdce a nikdy ji neopustí.
2006/7Romance734 B Snoubenka pro rytířeSusanna Wrightová prchá před bývalým manželem, který ji nepřestává obtěžovat. Zůstane však s malou dcerkou v nepojízdném autě na cestě a zachrání ji Brady Malone, jehož v Red Rose nemají rádi kvůli špatné pověsti. Susanna brzy poznává, že je to hodný člověk, a rozhodne se celému městu dokázat o něm pravdu. Má ale před sebou ještě jeden nelehký úkol: přesvědčit Bradyho, že on je ten pravý a jediný, kterého ona ve svém životě potřebuje.
2006/11Romance756 D Stačí najít láskuVictorie vede knihkupectví v malém městečku a jediné, po čem teď touží, je mít dítě. Manžela k tomu ale vůbec nepotřebuje! A tak hledá muže, který by jí její přání splnil. Caleb Fremont, majitel místních novin, má pověst sukničkáře, ale drží se pravidla, že žádná žena z městečka není pro něj. A právě jeho si Victorie vybere za potenciálního otce svého dítěte!
2007/10Romance811 D Šťastné intrikyEmmaline vyrůstala od svých čtyř let po smrti rodičů u strýce Gilberta Messmera spolu s mladší sestřenicí Holly. Teď je jí devětadvacet a Gilbert si jednoho dne uvědomí, že kvůli své pracovní vytíženosti nedal své neteři dost lásky, a rozhodne se to napravit. Inspiraci najde ve své oblíbené hře Mnoho povyku pro nic od W. Shakespeara a začne spřádat plány, jak dát Emmaline dohromady se svým obchodním partnerem Ryanem Benedictem. Nebude to mít lehké. O Emmaline se totiž ví, že se nikdy nechce vdávat.

Minisérie Zamilovaný Shakespeare
2008/1Romance824 B Společná touhaBývalé ošklivé káčátko Jackie Hammondová a sexy rančer Steven Rollins si jsou sice na hony vzdálení, ale jedno mají společné: Stevenova rozkošná roční dcerka je biologicky i Jackiinou dcerou. Jak je to možné? Může za to klinika asistované reprodukce! A tak se Jackie rozhodne, že stráví s touto malou kovbojkou dva týdny na ranči. Odolá ale Stevenově přitažlivosti, zvlášť když on se jí dvoří, kde může?

Minisérie Jako v pohádce…
2008/4Romance Duo834 T ALáska dělá zázrakyAnna Nowellová se stará o překrásnou vilu, jejíž majitel je dlouhodobě na cestách po světě. Když se však bohatý milionář Donovan Barrett vrátí domů, její práce, kterou tak miluje, je ohrožena. Ledaže by se ho Anna pokusila přesvědčit, že je pro něj nepostradatelná!
2009/10Romance Duo888 T BLos do loterieCarson má před sebou nelehký úkol: musí se oženit a zplodit dědice. Beth, jeho rázná osobní asistentka, je naopak odhodlaná vybudovat si kariéru sama, bez muže… Ti dva se k sobě vůbec nehodí. Ale jak mezi nimi narůstá vzájemná přitažlivost, Carson si klade otázku, co je důležitější: zachránit rodinu, nebo si získat Bethino srdce?
2010/6Zlatá dynastie19 CH Nežádoucí láskaNovinářce Natalii McCabeové, důležitému svědku vraždy, začaly chodit výhrůžné dopisy. Přidělili jí proto osobního ochránce Vincenta Fortunea. Natalie ale v té době byla zcela pohlcena smutným případem starých lidí, které bezohlední makléři připravili o životní úspory, a nehodlala se svého pátrání vzdát. Vincent byl ze své horkokrevné klientky zmatený. Přála si bezpečí, ale při každé vhodné příležitosti se ho snažila podfouknout, utéct mu a pracovat na svém případu. Navíc si oba byli až bolestně vědomi přitažlivosti, která mezi nimi vzplála a která každým dnem vzrůstala…
2011/8Romance943 A Vůně domovaKdyž Darcy Parrishová začala pracovat v sídle Judsonů, připadala si jako Popelka na zámku. Charizmatický a nebezpečně svůdný pán domu Patrick ji okouzlil, hned jak ho spatřila. Věděla však moc dobře, že oni dva si nejsou souzeni… Patrick měl vždycky slabost pro krásné ženy. Ale Darcy v sobě měla něco, co ho k ní táhlo mnohem víc - nejen rafinovanou krásu, ale i upřímnost a bezelstnost.
2012/1Romance953 A Překvapivý návrhAlexa se rozhodne strávit se svými kamarádkami víkend v Las Vegas, avšak vůbec netuší, co všechno ji tu může potkat! I když se zařekla, že rozhodně lásku nehledá, okouzlujícímu majiteli hotelu Wyattovi se nedá jen tak odolat... Může odmítnout jeho prosbu, aby mu v hotelu vypomohla? Jak to, že víkend se najednou protáhl na týdny? A proč ne, vždyť v Las Vegas se i nemožné stane možným!

(1. díl čtyřdílné minisérie Víkend v Las Vegas)
2012/7Special na přání196 H APolapená milionářemMaggie žije docela spokojeným životem školnice, dokud nepotká svůdného boháče Ethana Benningtona. Ten má za úkol z ní do tří týdnů vychovat urozenou dámu! Je vůbec možné, aby se v lásce neobratná Maggie, jejíž největší vášní je opravovat všechno, co jí přijde pod ruku, dokázala tak rychle změnit?
2012/10Special na přání202 H AŠťastné intrikyEmmaline vyrůstala od svých čtyř let u strýce. Teď je jí devětadvacet a strýc si jednoho dne uvědomí, že kvůli pracovní zaneprázdněnosti nedal své neteři dost lásky, a rozhodne se to napravit. Začne spřádat plány, jak dát Emmaline dohromady se svým obchodním partnerem Ryanem Benedictem. Nebude to mít lehké. O Emmaline se totiž ví, že se nechce nikdy vdávat.
2021/4Special na přání406 H BLáska dělá zázrakyAnna Nowellová se stará o překrásnou vilu, jejíž majitel je dlouhodobě na cestách po světě. Když se však bohatý milionář Donovan Barrett vrátí domů, její práce, kterou tak miluje, je ohrožena. Ledaže by se ho Anna pokusila přesvědčit, že je pro něj nepostradatelná!
2023/9Special na přání463 G ASpolečná touhaBývalé ošklivé káčátko Jackie Hammondová a sexy rančer Steven Rollins si jsou sice na hony vzdálení, ale jedno mají společné: Stevenova rozkošná roční dcerka je biologicky i Jackiinou dcerou. Jak je to možné? Může za to klinika asistované reprodukce! A tak se Jackie rozhodne, že stráví s touto malou kovbojkou dva týdny na ranči. Odolá ale Stevenově přitažlivosti, zvlášť když on se jí dvoří, kde může?

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4903
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 22.10.2023, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace