Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Melissa Jamesová

Zobrazuji údaje o autorce Melissa Jamesová - James, Melissa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2009/11Romance889 A Víc než zázrakPřed šesti lety Brett zmizel kdesi v Africe na misi a Sam zbyly jen krásné vzpomínky a Casey, kterou vychovává sama. Najednou se Brett objevuje u jejich dveří a touží získat zpět lásku své manželky a přízeň dcerky, která ho nikdy nepoznala. Ačkoli s ním Sam jedná s lehkou ostražitostí, Brett ji stále vášnivě miluje… a doufá, že jeho láska jejich manželství znovu vzkřísí.
2010/11Romance Duo926 T BUzavřená srdceJennifer přišla o manžela i malého synka a začíná nový život v malém australském městečku na břehu oceánu. Všechno nasvědčuje tomu, že konečně našla klid, když se do sousedství přistěhuje osamělý otec Noah se třemi malými dětmi. Náklonnost, která mezi Jennifera Noahem existuje od samého začátku, rychle přerůstá v osudovou přitažlivost.
2011/11Romance949 A Ženichovo tajemstvíJulie plánuje svatbu s Mattem a zdá se, že je tou nejšťastnější dívkou ve městě. Zásnubní večírek je v plném proudu, když Julie zjistí, že všichni vědí o jejím snoubenci mnohem víc než ona. Jaké tajemství před ní Matt skrývá?
Matt nechápe, proč najednou Juliiny city k němu ochladly, ale jedno je mu jasné: nikdy nesmí svou snoubenku ztratit!
2012/3Romance Duo958 T AHvězdy nad pouštíŠejk Alím El-Kanar je na útěku ze své země zraněn, zůstane sám v poušti a myslí si, že pro něj už žádná budoucnost není - dokud ho nezachrání krásná zdravotní sestra…
Hana tuší, že její péče o neznámého muže skončí, jakmile se uzdraví. Přestože je to k sobě velmi přitahuje, je přesvědčena, že nikdy nemůže být šejkovou ženou! Ale cesty osudu jsou někdy nevyzpytatelné…
2019/9Special na přání367 G BVíc než zázrakBrett před šesti lety najednou zmizel kdesi v Africe na misi a Sam zbyly jen krásné vzpomínky a Casey, kterou vychovává sama. Najednou se Brett objevuje u jejich dveří a touží získat zpět lásku své manželky a získat si přízeň dcerky, která ho nikdy nepoznala. Ačkoli s ním Sam jedná s lehkou ostražitostí, Brett ji stále vášnivě miluje? a doufá, že jeho láska jejich manželství znovu vzkřísí.

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2206
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.11.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace