Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mary McBrideová

Zobrazuji údaje o autorce Mary McBrideová - McBride, Mary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/6Nebezpečné vztahy16 X Poklad ze second handuSoukromého detektiva Sama Zacharyho zprvu značně překvapí žádost půvabné majitelky second handu Laury, která jeho služby vyhledala proto, aby jí pomohl zmizet. Hledá totiž útočiště před dotěrným, ale hlavně všehoschopným ctitelem... Sam usoudí, že bezpečnou skrýší by mohl být jeho starý dům na odlehlém venkově. Ovšem v palbě automatických zbraní, která mu rozbíjejí okna, a s vyděšenou krásnou mladou dívkou, která se mu v hrůze tiskne do náruče, je Sam brzo nucen své představy o bezpečí a klidu přehodnotit...
2007/6Special113 G CBalada o JosiiZtracená srdceTři dívky z různých míst a různých dob se stejným úkolem: nalézt v uhlí drahokam… Tedy rozpoznat, že pod drsnou slupkou jejich vyvolených se skrývají citliví a obětaví muži.
Josie si nepamatuje nic ze své minulosti. A její budoucnost není o nic růžovější: vždyť je vydaná na milost nerudnému šerifovi, který ji vyhrál v kartách!
2011/7Desire Duo905 O BSvůdná sousedkaMiliardář David Halstrom chtěl získat pozemky své krásné sousedky Libby. Měla to být poměrně jednoduchá obchodní transakce, ale místo toho, aby se zachoval profesionálně, zalhal. Teď to ale vypadá, že jeho neškodná lež ho může připravit o to jediné, o co skutečně stojí - o Libby.

(3. díl minisérie Tajemný mecenáš)
2019/4Special na přání357 G BSvůdná sousedkaMiliardář David Halstrom chtěl získat pozemky své krásné sousedky Libby. Měla to být poměrně jednoduchá obchodní transakce, ale místo toho, aby se zachoval profesionálně, zalhal. Teď to ale vypadá, že jeho neškodná lež ho může připravit o to jediné, o co skutečně stál - o Libby.

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2982
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace