Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Margaret Mooreová

Zobrazuji údaje o autorce Margaret Mooreová - Moore, Margaret


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/8Historická romance15 Z VikingMeradyce je Saska, která dokázala ubránit s mečem v ruce cizí děti před nájezdem Vikingů. Tím získala úctu Einara, syna vikingského náčelníka - avšak ten "ďábel" uloupil její srdce!
1999/10Historická romance20 Z Statečný SasSas Adelar a vikinská dívka Endredi se setkali ještě jako děti, když spolu válčily jejich rodiny. Mírná a chápající Endredi nosí od té doby v srdci vzpomínku na divokého mládence a ani Adelar se nemůže zbavit vášnivých představ a snů o rudovlasé dívce. Když se konečně opět setkávají, Adelar musí svoji lásku skrývat, neboť žena, kterou tak dlouho nosil v srdci, patří teď jeho veliteli.
2000/11Special32 G BToulavý rytířAdventinky 2000 IRytíř Rafe Bracton se toulá od turnaje k turnaji, pomalu mu však docházejí síly a život ho přestává těšit. Těsně před Vánocemi ho prudká vánice zažene na malou šlechtickou usedlost, kde vládne pevnou rukou osamělá vdova Katherine DuMonde. Ta se ovšem nechce smířit s představou, že by její klid měl narušit nezvaný návštěvník...
2001/3Historická romance32 Z Záhadný baronBaron Etienne DeGuerre si získal na turnajích pověst neohroženého bojovníka a díky dvěma výhodným sňatkům i kýžené bohatství. Při střetnutí s Gabriellou Frechetteovou si však neví rady a zcela nečekaně se ocitá v úzkých. Jeho protivník totiž oplývá nevídanou krásou, dokáže lehce prolomit jeho obranu a vede útok přímo na jeho bezbranné srdce...
2003/8Historická romance89 W Rytířův polibekTrystan De Lanyea si má podle vidění jedné vesničanky vzít za ženu Mair, prostou dívku, která vaří pivo a zásobuje jím hrad Trystanova otce. On se ale rozhodl jinak - ožení se s normanskou kráskou, a dostane se tak až k samotnému králi.
To by ovšem jedné noci nesmělo dojít k záměně, při níž si Mair Trystana spletla se svým milencem...
2004/9Historická romance115 W V síti intrik a láskuTřebaže si z králova rozkazu řekli sir Reece Fitzroy a Anne Delasainová své ano, skutečné manželství mezi ním a nadpozemsky krásnou Anne by pro jeho rodinu znamenalo zkázu. Proto se rozhodne pokušení a své touze po Anne odolat.
Anne je postavena před těžké rozhodnutí. Reece se jí víc než zamlouvá a sňatek s ním je pro ni vysvobozením, její krutý bratr ji však má své moci. Zradí Anne Reece a podaří se Reeceovi odolat její kráse?
2004/11Historická romance119 W BDvanáctý dárekVánoční nebeGiselle se ještě nechce vdávat, a je proto zklamaná, že její strýc už pro ni ženicha vybral. Dá si tedy podmínku: když se jí její nastávající nebude líbit, může ho odmítnout.
2006/6Historická romance157 W V královských službáchO lordu Blaiddovi Morganovi jdou zvěsti, že dokáže dostat do postele každou ženu. Třebaže přijíždí se svým panošem na hrad Throckton, kde mají dceru proslulou půvabem široko daleko, tentokrát se však jeho zájem upírá spíše na pána hradu, který je podezřelý ze zrady vůči králi.
Na Throcktonu mají ale ještě jednu dceru - divokou a nespoutanou Beccu, která má od mládí pochroumanou nohu, a tak se s ní jaksi nepočítá. Dokáže ji Blaidd přesvědčit o tom, že na ženě muži oceňují i jiné vlastnosti než jen krásnou tvář?
2006/12Special106 G ABlízké dušeVánoční setkáníGwen Daviesová je hlavní vychovatelkou v sirotčinci a má za sebou i trudnou službu ošetřovatelky za Krymské války. Před Vánoci potřebuje finanční dar pro děti, o něž se stará, a tak se odváží navštívit s prosbou hraběte, o němž se traduje, že od té doby, kdy byl při požáru znetvořen, stal se z něho zlý a nepřístupný člověk. Gwen ho ale má příležitost poznat z té lepší stránky.
2009/6Historická romance257 E Francouzský polibekSir Douglas Drury byl během války s Napoleonem špiónem a z té doby mu zbyly jizvy nejen na těle, ale i na duši. Když je v londýnské uličce přepaden, nedokáže být svému zachránci vděčný, protože to je nejen žena, ale především Francouzka! Juliette žije v Londýně v ústraní, ale když se také ocitne v ohrožení života, nezbývá jí než společně s Drurym přijmout honosný dům jeho přítele jako útočiště, kde budou v bezpečí. A tady se jí Drury před očima mění z odtažitého cynika v muže, kterému nelze odolat…
2009/8Historická romance261 W Bez bázně a hanyRytíř Bayard de Boisbaston přijíždí se svojí dužinou a zapečetěným dopisem na hrad Averette, na němž po smrti svého otce vládne prostřední dcera, lady Gillian. Přiváží dopis od její starší sestry, v němž stojí, že Gillian musí přijmout rytířovu ochranu, neboť hradu a především jí hrozí velké nebezpečí.
Gillian s nedůvěrou a nevolí rytíře a jeho družinu přijme. Jejím jediným přáním je nikdy se neprovdat a starat se o rodinný majetek. Sira Bayarda tedy čeká nelehký úkol přesvědčit ji, že pro ni může být užitečný nejen jako obránce uprostřed bitvy, ale také v ložnici!
2011/1Historická romance308 W V síti lžíTřebaže je lord Bromwell zvyklý vymykat se obvyklým pravidlům vyšší společnosti, i jeho více než překvapí, když se při prvním setkání s krásnou „Eleanorou Springfordovou“ začnou vášnivě líbat.
Bromwell má silně vyvinutý smysl pro povinnost, a tak když zjistí, že se dotyčná lady ocitla v nesnázích, nabídne jí útočiště na rodinném panství.
V tu chvíli ovšem nemá ani ponětí, kdo je ta žena ve skutečnosti a jak ohrozí jeho plány na další exotickou plavbu…

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4955
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace