Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Maggie Kingsleyová

Zobrazuji údaje o autorce Maggie Kingsleyová - Kingsley, Maggie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/6Romance228 D Milenci a partneřiDoktorka Rowan se po útěku z Londýna do Skotska nesetká s právě nadšeným přijetím. Dlouho jí trvá, než svého kolegu doktora Evana dokáže přesvědčit o svých kvalitách – ale Rowan se nemíní vzdát!
2001/8Lékařská romance16 S Nelehké rozhodováníDoktorce Rebecce Lawrencové nepadl její nový kolega ve Skotské záchranné službě do oka. Daniel Taylor je podle ní příliš lehkomyslný, nezodpovědný a arogantní na to, aby zachraňoval lidské životy. Časem však Rebecca zjišťuje, že spolu tvoří výborný tým. Je jí ale jasné, že jejich vztah zůstane pouze na profesionální úrovni, protože Daniel má za sebou trpkou zkušenost a další milostný románek u něj nepřipadá v úvahu.
2002/1Lékařská romance25 R Pouhé přátelstvíDoktor Michael Harcus neskrývá fakt, že jeho postoj k alternativní medicíně, kterou se Bethany zabývá, je negativní. Není tedy divu, že si hned od prvního setkání nepadnou zrovna do oka. Přesto však Michael nemůže popřít, že ho Bethany přitahuje, a jen díky pacientům nacházejí společnou řeč. Bethany má za sebou nepodařené manželství a stará se o dvě malé děti, a tak se zdá, že její srdce zůstane již navždy chladné. Ani Michael nechce riskovat její odmítnutí a své city si tedy nechává pro sebe! Mohou z nich být přátelé, ale nikdy manželé...
2002/10Lékařská romance duo40 R BLáska a smrtDoktor Robert Cunningham není zrovna nadšený z toho, že má dělat chůvu mladé novopečené absolventce lékařské fakulty. Hned při prvním pohledu na ni mu je jasné, že na jeho oddělení dlouho nevydrží. Hannah stojí před nelehkým úkolem: musí sobě i svému nadřízenému dokázat, že obstojí v prostředí, kde si úrazy a smrt podávají ruku. A navíc se zavázala, že v Robertovi probudí víru v člověka a lásku, která v něm po smrti manželky jakoby navždycky odumřela. Dokáže to? Není to na křehkou a půvabnou dívku nadlidský úkol?
2005/3Lékařská romance duo69 R BLáska v bílém pláštiLékař Seth Hardcastle není příliš nadšený, že jeho novou šéfovou na oddělení pohotovosti se má stát žena. S Olivií Mackenzieovou nevychází téměř v ničem. Jak je tedy možné, že si najednou začíná uvědomovat, že právě Olivie je žena, která v jeho životě vyplnila prázdnotu?
2009/10Zátoka zamilovaných11 CH Věčná nadějeTom Cornish na své dětství a mládí v Penhally nevzpomínal příliš rád, přesto se sem po dvaceti letech vrátil. Chtěl vědět, co se stalo s jeho studentskou láskou Eve, na kterou i přes rušný život elitního záchranáře nemohl zapomenout. Byl to asi osud, že zrovna v té době vypukly v Penhally záplavy, a Tomovy zkušenosti byly k nezaplacení. Eve žila v přesvědčení, že tohoto muže, který jí kdysi zlomil srdce, už nikdy neuvidí. Teď byl Tom zde, pomáhal zachraňovat životy a přes bolestnou zátěž z minulosti věřil, že si opět k sobě najdou cestuhellip;

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Ki

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3143
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace