Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lori Wildeová

Zobrazuji údaje o autorce Lori Wildeová - Wilde, Lori


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/2Romance651 D Magický náhrdelníkSpiklenecké tetičky pomohly své neteři Cammie k výhře. Teď ji čeká výlet na Aljašku za mládencem jejích snů. Je tu ale problém: je spíše stydlivá a nevěří, že by tamního místního plejboje dokázala zkrotit. Za pomoci magie se ale všechno změní a ze zakřiknutého děvčete se stane Camryn Josephine, sebejistá a oslnivě krásná. Teprve teď pozná horský pilot Mack McCaulley, že do jeho života vstupuje osudová žena!
2005/3Romance656 D Šťastný případDvě slova, vyřčená hypnotizérem na pódiu výletní lodi, dokáží proměnit upjatou a zdrženlivou Sarah Stanhopeovou ve striptérku Sadii. Bezstarostný Jake Gerard netuší, do čeho se pouští, když zachrání dívku s péřovým boa před dotírajícím mužem. Ale pouhých čtrnáct dní stačí na to, aby si oba uvědomili, že jen jejich společný život je tou pravou budoucností!
2013/2Special na přání209 G AŠťastný případDvě slova, vyřčená hypnotizérem na pódiu výletní lodi, dokáží proměnit upjatou a zdrženlivou Sarah ve striptérku Sadii. Bezstarostný Jake Gerard netuší, do čeho se pouští, když zachrání dívku s péřovým boa před dotírajícím mužem. Ale pouhých čtrnáct dní stačí na to, aby si Jake i Sadie uvědomili, že bez sebe nechtějí být!
2015/7Special na přání268 H BMagický náhrdelníkSpiklenecké tetičky pomohly své neteři Cammie k výhře. Teď ji čeká výlet na Aljašku za mládencem jejích snů. Je tu ale problém: je spíše stydlivá a nevěří, že by tamního místního plejboje dokázala zkrotit. Za pomoci magie je ale všechno jinak a ze zakřiknutého děvčete se stane Camryn Josephine, sebejistá a oslnivě krásná.

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2795
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace