Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lissa Manleyová

Zobrazuji údaje o autorce Lissa Manleyová - Manley, Lissa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/7Romance Duo677 T BKandidát na ženěníReportérka Erin Jamesová stojí před úkolem přesvědčit bohatého a svobodného Jareda Warfielda k rozhovoru pro časopis. Ten ale o interview nechce ani slyšet a vytrvale ji odmítá. Erin však svým šarmem přece jen najde způsob, jak napsat dokonalou reportáž a navíc okouzlit i jeho srdce.
2005/12Romance Duo702 T BJdi za svým snemAnna touží vymanit se z vlivu svého bohatého otce, a proto svou identitu pečlivě skrývá. Při fotografování svatebních šatů pro časopis se setkává s přitažlivým Ryanem Cavanaughem, v jehož blízkosti se jí rozbuší srdce. Ale bude ji Ryan chtít, když zjistí její pravou totožnost?
2006/10Romance Duo752 T BKronika láskyDoktor Connor Forbes netouží po žádném obchodním partnerovi, natož po Sunny Williamsové, která se objeví v jeho ordinaci. Tahle přitažlivá křehká blondýnka a její alternativní metody medicíny ho přivádějí k šílenství. Ale jen do té doby, než vyzkouší sám na sobě její jemné, ale velice účinné masáže.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2862
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace