Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lisa Jacksonová

Zobrazuji údaje o autorce Lisa Jacksonová - Jackson, Lisa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/12Special8 G AMuž z Borové horyAdventinky 1994Brett Mason se domnívá, že se z lásky k Libby Bevansové vyléčil, ale jen do chvíle, kdy svoji bývalou snoubenku zachrání před utonutím v ledové řece. A s Libby v náručí brzy pochopí, že ne každý vánoční dárek je převázán stuhou.
1999/11Special28 G AAnděl strážnýAdventinky 1999 1Osamělý Chase Fortune zachrání na Štědrý den ve sněhové bouři těhotnou ženu a pomůže jí přivést na svět její dítě. Ale dokáže se vyrovnat se svou bolestnou minulostí, aby mohl začít nový život s Lesley a její malou dceruškou?
2005/10Desire690 L Velké tajemstvíNovinářka Randi McCaffertyová by se nejraději probudila a zjistila, že pár posledních měsíců byl jen ošklivý sen. Avšak realita je jiná. Někdo jí usiluje o život a ohrožuje nejen ji, ale i jejího malého synka a dokonce i bratry a jejich rodiny. Její osobní strážce Kurt Striker ji snad před šíleným útočníkem uchrání, zabránit tomu, aby vášnivá Randi ztratila rozum i srdce, ale nedokáže…
2012/5Special na přání191 G BVelké tajemstvíNovinářka Randi by se nejraději probudila a zjistila, že několik posledních měsíců byl jen ošklivý sen. Ale realita je jiná. Někdo jí usiluje o život a ohrožuje nejen ji, ale i jejího synka a dokonce i její bratry a jejich rodiny. Randiin osobní strážce Kurt ji snad před šíleným útočníkem ochrání, zabránit tomu, aby vášnivá Randi ztratila rozum i srdce, ale nedokáže!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3433
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace