Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Linda Goodnightová

Zobrazuji údaje o autorce Linda Goodnightová - Goodnight, Linda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/1Romance Duo533 T BLáska, nebo dítě?Tyler Murdock je dost silný a odvážný na to, aby zkrotil divokého býka. Ale bude schopen zkrotit Karu Dean Taylorovou, která před ním utajila jeho vlastního syna? Bojuje Kara o svůj ranč, o své dítě, nebo o svou lásku?
2005/3Romance Duo657 T ADítě jako nadějeJulianna Reynoldsová stojí před nelehkým rozhodnutím: má po deseti letech prozradit Tatemu McIntyreovi, že je otcem její dcery? Julianna i po tak dlouhé době ví, že její láska k němu je stále stejná. Ale jak je na tom se svými city Tate?
2005/8Romance Duo682 T BDo měsíce manželéStaromládenecký život Colta Garretta naruší malý chlapec, kterého jednoho dne najde na prahu dveří. Jedinou šancí, jak tuto situaci vyřešit, je najít vhodnou chůvu. Kati Winslowová je ochotná starat se o Evana, ale pod podmínkou, že si ji Colt vezme…
2005/10Romance689 B Lásky se neboj!Jak přimět rezervovaného právníka Granta Lawsona, aby se znovu zamiloval? Jak pomoci Arianě získat otce pro očekávaná dvojčátka? Řešení je jediné: dát tyhle dva dohromady! A jestli láska opravdu dokáže všechno, snad spolu najdou odpovědi na své problémy… a splní si své sny.
2006/11Romance Duo757 T BVyhrané štěstíRebeka přijímá nabídku Jetta Garretta, aby se stala jeho domácí ošetřovatelkou, pomohla mu s rehabilitací kolena a postavila ho zase na nohy. Jett se netají náklonností ke své ošetřovatelce, ale Rebeka jeho přízeň zpočátku neopětuje. Jett ale postupně začíná její pracně vybudovaný odtažitý postoj k němu měnit.
2007/8Romance Duo802 T AZaklínač citůV srdci Shannon Wyomingové se ani po deseti letech nezacelila rána, kterou v něm zanechal Jackson Kane. Teď se tento toulavý kovboj vrací a nabízí jí manželství naoko, z něhož mohou mít oba prospěch. A Shannon každým dnem prožitým vedle manžela ho miluje víc a víc…
2008/2Romance827 B Zámožný nápadníkDoktor Diego Vargas přijíždí do luxusního letoviska La Torchere hledat odpočinek a trochu rozptýlení. Od smrti své velké lásky je osamělý a cynický, neboť ženy, které potkává, se zajímají především o majetek jeho rodiny a o výsady pramenící z jeho společenského postavení. Ruthie Fernandezová pracuje v letovisku ve dne v noci, aby vydělala dostatek peněz, a na flirtování nemá ani pomyšlení. Setkání s doktorem Vargasem je pro ni i přes nepopiratelnou vzájemnou přitažlivost jen velkou komplikací.

Minisérie Jako v pohádce…
2008/9Romance848 B Záhadný princSoukromá vyšetřovatelka Carly pokládala svou dovolenou nejdříve za trest. Byla k ní koneckonců po až příliš mnoha pracovních nehodách doslova přinucena. Pak však potkala světlovlasého Luca Gardnera – sebejistého a tak záhadného, že svou zvědavost a profesionální instinkty nedokázala potlačit. Trávit čas v Lucově náruči nebylo žádné utrpení, ale zjištění, že je královského původu, se ukázalo být současně požehnáním i prokletím.
2008/12Romance856 A Vdavky pod jmelímDaniel Stephens právě zjistil, že patří do rodiny slavných Valentinů, kteří vlastní restaurace Bella Lucia. Je však přesvědčen, že se do jejich světa vůbec nehodí… ale jen do té doby, než potká krásnou a přitažlivou manažerku jedné z restaurací Stephanii Ellisonovou.

Minisérie Nevěsty z Bella Lucia
2013/5Special na přání215 G ALásky se neboj!Jak přimět rezervovaného právníka Granta,aby se znovu zamiloval? Jak pomoci Arianě získat otce pro očekávaná dvojčátka? Řešení je jediné: dát tyhle dva dohromady! A jestli láska opravdu dokáže všechno, snad spolu najdou odpovědi na své problémy… a splní si své sny.
2019/11Special na přání371 G AVdavky pod jmelímDaniel Stephens právě zjistil, že patří do rodiny slavných Valentinů, kteří vlastní síť restaurací Bella Lucia. Je však přesvědčen, že se do jejich světa vůbec nehodí, ale jen do té doby, než potká krásnou a přitažlivou manažerku jednoho z jejich podniků Stephanii. Tato žena ho na první pohled okouzlí, ona si však od něj drží kvůli svým špatným zkušenostem odstup…

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Go

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3334
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace