Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Leah Martynová

Zobrazuji údaje o autorce Leah Martynová - Martyn, Leah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/1Lékařská romance2 S Valentýnský příběhV Hopetonské nemocnici se chystá valentýnský večírek... Geena Wildová však na takové akce nemá ani čas, ani náladu. Ledaže by ji pozval doktor Jack O´Neal, kterého tolik obdivuje. Ale může se jí vůbec takové přání splnit?
2004/8Lékařská romance duo62 R BLékařka z venkovaVěhlasný chirurg Nick Tonnelli je na dovolené v malém australském městečku uprostřed buše. Setkání s tamější lékařkou Abbey Jonesovou změní nejen jeho názor na malá zdravotnická zařízení, ale i na jeho staromládenecký život!
2004/12Lékařská romance duo66 R AVánoce v bušiDoktor Liam Donovan není zrovna dvakrát nadšený, že k němu má nastoupit jako druhý lékař jeho bývalá žena. Od jejich rozvodu uplynulo už šest let a, přestože Liam nikdy na Nikki nezapomněl, je si jistý, že jejich vztah bude čistě pracovní... Od první chvíle však oba vědí, že jejich láska opět vzplanula!
2007/5Lékařská romance duo95 R AAdamův návratAdam Westerman, úspěšný chirurg ze Sydney, se vrací do svého rodného městečka, aby našel svou bývalou manželku Liv, na kterou nedokáže zapomenout. Adam a Liv zjistí, že to mezi nimi pořád žhavě jiskří. Liv začíná doufat, že by spolu mohli znovu žít. Najdou k sobě cestu?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3172
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace