Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Laura Martinová

Zobrazuji údaje o autorce Laura Martinová - Martin, Laura


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/7Romance373 A Dokonalá partnerkaPřed šesti lety Jean-Luc Manoire opustil Rachel Shawnovou téměř bez ohlédnutí. Nikdy mu neodpustila. Ale teď se Jean-Luc vrací a nabízí pomoc. Velké zchátralé sídlo, které zdědila, může zachránit před zkázou jen spousta peněz - a Jean-Luc je má! S jeho finanční pomocí a jejími obchodními znalostmi tvoří dokonalý tým - jen co francouzský milionář pochopí, že být jejím tichým společníkem mu ještě nedává právo na její postel!
2000/10Sladká romance82 J AOsudné setkáníOlivia Hamiltonová by si nikdy nepomyslela, že první noc ve svém novém domově stráví v náručí naprosto neznámého muže. Jake Savage byl však tak neodolatelný, že se do něj Olivia zamilovala na první pohled. Teď je ale na ní, aby Jakea přesvědčila, že i ona je pro něj ta pravá!
2000/12Romance396 D Bláhové srdceSimone Walkerová ve svém novém zaměstnavateli poznala muže, který před pěti lety nesmazatelně poznamenal její život. Neodolatelný, ženami obletovaný Travis Steele ji sice nepoznal, ale zdá se, že se snaží stůj co stůj ji získat. Simone je pevně rozhodnutá, že si tímhle přitažlivým mužem nenechá podruhé zkazit život.
2001/4Romance417 C Zahradní slavnostiRobyn Drewová se konečně vyrovnala se smrtí svého přítele a vydala se vstříc nové budoucnosti - budoucnosti, v níž hraje svou roli i Luke Denner. Ale ani její nový vztah není tak jednoduchý, jak na první pohled vypadá!
2001/11Romance461 T Svádění milionářeMilionář Daniel Hamilton našel dokonalou nevěstu! Cathy je naprostý protiklad žen, s nimiž se obvykle setkával a které toužily jen po jeho penězích. Problém je v tom, že tato pracovitá, nezávislá svobodná matka ho pokládá za stejně chudého, jako je ona sama. Daniel jí chce říci o svém bohatství, ale než se k tomu dostane, Cathy zjistí pravdu sama. Nyní Daniel musí znovu získat její důvěru a přesvědčit ji, že jeho největším bohatstvím je ona sama!
2018/7Historická romance489 Z Šejkova guvernantkaRachel Talbotová si odjakživa přála poznávat cizí kraje. Proto když jí ředitelka školy nabídne místo učitelky a vychovatelky dětí šejka daleké a pro ni neznámé země Hurie, s radostí a očekáváním nabídku přijme.
Šejk Malik je sice ten nejpohlednější muž, jakého kdy Rachel potkala, ale je i panovačný a odtažitý. A své děti vychovává ve stejném duchu. Podaří se Rachel změnit nejen jeho děti, ale i samotného Malika?

(Druhá část minisérie Pohádkové osudy)
2019/3Historická romance504 W Rodinné prokletíRosa Rothwellová je kvůli svému nepatřičnému těhotenství uvězněna u příbuzných v Itálii, aby se vyhnula pomluvám ve svém okolí. Až porodí nemanželské dítě, vezmou jí ho a ona se bude moci vrátit domů. Je nešťastná a jediné, po čem touží, je z potupného věznění se osvobodit. Když se jí k tomu naskytne příležitost, ihned se jí chopí.
Podaří se jí to ovšem pouze s pomocí anglického džentlmena, který se jí představí jako lord Hunter a zanedlouho jí nabídne manželství. Rosa sice s vděčností jeho nabídku přijme, netuší ale, jak vážné k tomu má lord Hunter důvody…
2019/7Historická romance512 W Překvapivá debutantkaLord Alexander Whitemore by raději trénoval své závodní koně, než aby odvedl nekonvenční, a přesto okouzlující Linu Lockovou od její cikánské rodiny a udělal z ní dokonalou debutantku. Sázka je ale sázka, a jestli chce vyhrát, musí se o to pokusit!
Lina se této příležitosti ráda chopí, neboť jí to pomůže uniknout před vyděračským strýcem, a přestože nemá ráda společenskou smetánku, život v Alexově blízkosti se jí zalíbí. Ovšem vášeň, jakou k sobě oba mladí lidé pocítí, je přivede do neřešitelné situace…
2020/9Historická romance540 W Hrabě a černá vdovaLady Anna ve svých pětadvaceti letech pochovala už tři muže, a tak není divu, že o ní všichni mluví jako o černé vdově. Už se naučila neposlouchat zlé a klevetivé jazyky. Její poslední manžel byl krutý a necitelný, takže se Anna rozhodla zůstat do konce života sama. Avšak když se ocitne v choulostivé situaci s pohledným svobodným lordem Harrym, nezbývá jí nic jiného než se opět zasnoubit, aby zabránila skandálu. Přestože je jejich zasnoubení jen naoko, Anna brzy zjistí, že odolat hraběti Harrymu je téměř nemožné…
2021/12Historická romance570 W Vikomtka na útěkuLord a lady Sedgewickovi se brali z rozumu. Oliver potřeboval manželku a dědice majetku i titulu, zatímco Lucy toužila uniknout z dusivého prostředí rodného domu. Tu však kromě neradostného dětství tíží ještě jedno tajemství - tajemství, které způsobilo, že po narození jejich postiženého syna od manžela uprchla.
Oliver se však s jejím zmizením nehodlá smířit, a když se mu Lucy podaří najít, je rozhodnutý přimět ji, aby se stala opět jeho ženou se vším, co k tomu patří. Bude ji však muset přesvědčit, že si mohou navzájem důvěřovat a že ji miluje.
2022/10Historická romance590 W Tajemství yorkshirských vřesovišťMísto guvernantky dvou osiřelých neteří bohatého lorda Westcrofta zaválo Selinu až do severního Yorkshiru. Děvčátka si ihned zamilovala, ale jejich strýc je tvrdší oříšek… jakékoli vřelé pouto s kýmkoliv odmítá, a navíc se hodlá vrátit do Indie, kde řídí úspěšnou obchodní společnost. Avšak Selina je rozhodnutá přesvědčit chladného hraběte, že jeho místo je právě tady.
Jenže Matthew hodlá jejímu nátlaku odolat. Má k tomu velmi dobrý důvod ? už jednou na něm byl závislý někdo druhý, a neskončilo to dobře. Jenže Selina je velmi přitažlivá žena a ani on jí zjevně není lhostejný. Oba však nesou na svých bedrech tíhu tajemství, která jim brání podlehnout vzájemné přitažlivosti a s nimiž se nikomu nehodlají svěřovat!
2022/11Historická romance592 W Noc s hrabětemKdyž slečna Henrietta pouze ve společenských šatech uteče z domova a v třeskuté zimě se uchýlí do domu své sestřenice v zasněženém Kentu, netuší, co ji čeká. Hned první noc se nedopatřením ocitne v posteli, do které se předtím ke spánku uložil lord Hauxton. Nejraději by se hanbou propadla! Navíc následující ráno zjistí, že jsou spolu v domě odříznuti sněhem od okolního světa. Postupně odhalí, že odměřený a chladný muž skrývá citlivou duši. Henrietta má ovšem tajemství, které se nikdo nesmí dozvědět… ledaže by mu mohla svěřit pravdu, než roztaje sníh!

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3371
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 27.11.2022, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace