Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Laura MacDonaldová

Zobrazuji údaje o autorce Laura MacDonaldová - MacDonald, Laura


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/11Romance152 D Patříme k soběLékařka Frances Marriotová nastupuje do nového místa s rozhodnutím držet si všechny muže od těla! Její nadřízený, dr. Alex Ryan, je však po čertech zajímavý chlapík, a tak Frances její odhodlání dlouho nevydrží....
1996/8Romance188 D Letní čarováníZdravotní sestra Danielle se vrací domů. Chce pracovat tam, kde to důvěrně zná, kde má své kořeny. Doktor Nathan je jejím pravým opakem – jemu učarovala Afrika. Nathana a Danielle to k sobě silně přitahuje, oba však dobře vědí, že jejich láska nemůže skončit šťastně…anebo se jim podaří najít nějaké řešení?
1997/2Romance212 D Nalezená láskaKate se stará o bolavé duše svých pacientů, sama si však nedovede poradit, když do jejího života vstoupí Tom, který vzhledem připomíná jejiho prvního manžela. A ke všemu se do Toma zamiluje její třináctiletá dcera!
1997/8Romance236 D Krajní řešeníSestřička Ali nemohla uvěřit vlastním očím, když po delší době uviděla opět doktora Connora Stevense. A když navíc zjistila, že Connor je čerstvou posilou v jejich nemocnici, rozhodla se dát sama výpověď!
2002/8Lékařská romance duo38 R BTakhle to má býtLindsay Hendersonová přijíždí jako lékařka do malé velšské vesnice na praxi. Navíc uniká z Londýna, aby zapomněla na svého bývalého snoubence. Ale její nadřízený doktor Aidan Lennox je nekompromisní muž a zdá se, že ho všechno na Lindsay jen rozčiluje... Lindsay je přesvědčena, že je to pouhý nadutý a arogantní vesnický doktor. Proč je však pro ni tak důležité, co si o ní myslí?
2003/6Lékařská romance duo48 R BPolicejní doktorDoktorka Adele Brooksová není zrovna potěšena, když se dozví, že jejím novým školitelem bude doktor, kterému všichni říkají Casey. Během praxe však zjistí, že není tak arogantní, jak se jí zpočátku zdál, ale že je to velmi citlivý a tvrdě pracující muž...
2005/4Lékařská romance duo70 R BVýjimečný chirurgKate se stará o své dospívající děti sama a při tom vede novorozenecké oddělení. Avšak přitažlivý chirurg Tom Fielding ji pomalu přesvědčuje o tom, že život jí může nabídnout mnohem víc - lásku a milujícího manžela!
2005/5Lékařská romance duo71 R BBáječný pan doktorLékařka Sandie Rawlingsová je po návratu ze stáže na své původní místo postavena tváří v tvář novému primáři. Omar Nahum je charismatický, neodolatelný a velice přitažlivý muž. Sandie je však rozhodnuta jeho šarmu a svádění odolat a nepropadnout lásce. Je to ale čím dál tím těžší…
2006/8Lékařská romance duo86 R BDoktorovo dítěByly to už čtyři roky, co se doktorka Ellie Renshawová sblížila s kolegou Lukem Baronem. Prožili spolu krásný milenecký vztah, a pak Luke odjel za kariérou do Ameriky. I kdyby Ellie na něj chtěla zapomenout, nemohla. Zbyla jí totiž jeho živá připomínka v podobě synka, ale nečekala, že by se kdy s otcem svého dítěte ještě někdy potkala…
2007/3Lékařská romance duo93 R ANebezpečné tajnostiNa svatbě přítelkyně se lékařka Chrissie seznámila s okouzlujícím ženichovým bratrem Seanem. Strávili spolu nezapomenutelný vášnivý víkend, a pak se jejich cesty rozešly. Pro Chrisii to byl šok, když po čase nastoupil Sean na jejich oddělení jako její nový šéf. Sean totiž netušil, že bude otcem jejího dítěte!
2007/11Lékařská romance duo101 R AKrásná pediatričkaKardiologa Nathana Carringtona zaujala krásná pediatrička Olivie na první pohled. Rád by prozkoumal, co ho k ní táhne a čím ho tak fascinuje. Zdá se mu, že nastal čas zase začít žít. Je však už pro nový vztah připravená i Olivie?

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3289
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace