Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kimberly Langová

Zobrazuji údaje o autorce Kimberly Langová - Lang, Kimberly


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/9Sladký život Duo63 J ATýden v rájiMatt měl pocit, že našel dokonalou partnerku. Jenže žila v jiném státě a nosila v srdci odpor proti trvalým vztahům! A Ella si taky nedokázala představit, že by se kvůli Mattovi, byť jí připadal neodolatelný, vzdala svobody a kariéry.
Jenže láska dokáže změnit úplně všechno!
Po týdnu, který spolu strávili v jejím bytě před tím, než se odstěhovala do Alabamy, oba věděli, že chtějí více. Dokážou se s tím vyrovnat?
2013/12Sladký život Duo116 I AV poutech mociCo může spojovat upjatého washingtonského politika Bradyho a nonkonformní aktivistku proti všemu a všem Aspyn?
Že toho vůbec není málo, zjistí oba mladí lidé díky poutům, která je spoutají dohromady, policejní cele, kde spolu musejí strávit nějaký čas, a jedné volební kampani …
Po ní si už nedokáží představit, že by je mohlo něco rozdělit!
2014/3Sladký život Duo122 I AVzkříšení hvězdyByli si navzájem jako droga. Opojní a zničující… Spalovali jeden druhého a nemohli se nabažit…
Pak ale úspěšné hollywoodské herečce Caitlyn spadly šupiny z očí a od mladého producenta Finna utekla na druhý konec světa. Najít klid, vyrovnanost, najít sebe samu. A teď se Caitlyn vrací. A ví, že se setkání s Finnem nevyhne.
Finn nechápe, proč od něj Caitlyn utekla. Pomalu mu ale začíná docházet, že žena, která se vrátila, je úplně jiná. A že ji bude muset teprve získat!
2015/6Desire Duo1047 L BPoslední nezadanáMarnii vyhodili z práce a tentýž den se dozvěděla, že nejlepší kamarádky před ní měly deset let velké tajemství. Vztek se snažila utopit ve víně a zapomnění najít v nezávazném sexu s bývalým snoubencem kamarádky. Dosud Dylana považovala za nudného právníka, jenže pod konzervativním oblekem se schovával vášnivý milenec…
2018/5Special na přání335 G AV poutech mociCo může spojovat upjatého washingtonského politika Bradyho a nonkonformní aktivistku proti všemu a všem Aspyn?
Že toho není málo, zjistí oba mladí lidé díky poutům, která je spoutají dohromady, policejní cele, kde spolu musejí strávit nějaký čas, a jedné volební kampani…
Po ní si už nedokážou představit, že by je mohlo něco rozdělit!
2020/2Special na přání377 G ATýden v rájiMatt měl pocit, že našel dokonalou partnerku. Jenže žila v jiném státě a nosila v srdci odpor proti trvalým vztahům! A Ella si taky nedokázala představit, že by se kvůli Mattovi, byť jí připadal neodolatelný, vzdala svobody a kariéry.
Po týdnu, který spolu strávili v jejím bytě před tím, než se odstěhovala do Alabamy, oba věděli, že chtějí více. Dokážou se s tím vyrovnat?

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2009
Denní počet: 1
Počítáno od: 06.09.2010

Poslední modifikace 09.02.2020, 19:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace