Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kelly Hunterová

Zobrazuji údaje o autorce Kelly Hunterová - Hunter, Kelly


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/2Sladký život Duo49 J BV řeckém nebiNadějná fotografka Serena si chce nejprve splnit sny! Usadit se rozhodně hodlá až později! Krátkému letnímu románku na překrásném řeckém ostrově se ale nevyhýbá. To Pete, který si vydělává na živobytí jako pilot helikoptéry, si s láskou umí pohrávat. Do Sereniných plánů tedy zapadá dokonale. Jenže postupně to vypadá, že je vše dokonalé až příliš… Příliš na to, aby to tak mohlo zůstat!
2010/12Sladký život Duo69 J AMoc a penízeI když Sienně její šéf a současně přítel z dětství, úspěšný podnikatel Alex, nabízel lásku, tedy to, po čem by toužila ze všeho nejvíce, odmítla ho. A to přesto, že ho také milovala! Nejprve se musela vypořádat se vzpomínkami na dětství, poznamenané vlivem sobeckých rodičů… Pochopí Sienna, že boj, který musí vybojovat, se povede mnohem lépe ve dvou? Přijme Alexovu pomocnou ruku?
2011/8Sladký život Duo77 J AFrancouzská láskaKdyž Gabrielle z rodné Francie před několika lety prchala, měla pocit, že už by se nikdy vracet neměla. Zvlášť proto, že se jí nezastal ani Lucien, mladík, kterého milovala. Teď je z Luciena přitažlivý muž, úspěšný vinař a majitel zámku. Ale ani Gabrielle už není tou naivní dívenkou, kterou bývala. Dokáže bojovat za to, po čem touží. Za ty, po nichž touží!
2015/4Sladký život Duo148 I BTýden v SydneyKam se poděla ta pokorná, tichá dívka…? Když se tehdy setkali v Londýně, byla připravena vyhovět všem Loganovým přáním… A proto od ní musel utéci.
Evie se už dávno naučila stát na vlastních nohách a dokáže se o sebe postarat. Pro Logana má ovšem slabost.
Hrát se tentokrát bude ale nejenom podle jeho pravidel!
2015/7Desire Duo1050 L ACo manželka nevědělaTrig Sinclair byl jednou nohou v nebi a jednou v pekle. A mohl si za to sám. Jeho dávná láska Lena na něj upírala bezelstně oči a chystala se ho svést. Na tom by nebylo nic špatného, vždyť věřila, že jsou novomanželé na svatební cestě. Realita však byla jiná a Trig se stále nemohl odhodlat, aby jí řekl pravdu…
2016/10Sladký život Duo184 I AMůj milenec špionŽe to nebude jen tak ledasjaký špion, který se právě vrátil z akce, napadlo Rowan, sekční ředitelku australské výzvědné služby, hned když Jareda uviděla. A to, že ani jemu není lhostejná, jí dal ten tvrdohlavý muž najevo taky hned.
Jenže jak navázat vztah, když ona je o deset let starší než on a navíc mu šéfuje?!
Jak navázat vztah, když oba jsou zvyklí všechny kolem sebe ovládat?
2019/8Sladký život Duo252 I AKrálovské vyjednáváníKorunní princ Byzanmachie obětoval své zemi a svému lidu celý svůj život. S výjimkou jediného týdne, na který nedokáže zapomenout. S výjimkou jediného týdne, prožitého s Anastasií, již dodnes vídá ve svých snech. Po sedmi letech se ji rozhodne vyhledat… jenže Anastasie před ním skrývá tajemství. Vychovává totiž jeho dceru!
2019/8Special na přání365 G AV řeckém nebiNadějná fotografka Serena si chce nejprve splnit sny! Usadit se rozhodně hodlá až později! Krátkému letnímu románku na překrásném řeckém ostrově se ale nevyhýbá. To Pete, který si vydělává na živobytí jako pilot helikoptéry, si s láskou umí pohrávat. Do Sereniných plánů tedy zapadá dokonale.
Jenže postupně to vypadá, že je vše dokonalé až příliš… Příliš na to, aby to tak mohlo zůstat!
2019/9Sladký život Duo254 I AV králově náručíAby si král Theodosius udržel trůn, musí si najít královnu. Jeho formální nabídka k sňatku však nechává princeznu Morianu Arunskou chladnou. Zvlášť když má Theo pověst bezohledného záletníka… Jenže král se bez boje nevzdává - nabídne Morianě, aby s ním zůstala týden v jeho sídle, kde ji hodlá zasvětit do tajů lásky!
2020/7Sladký život Duo274 I BKrálova kurtizánaTajemný Řád létajícího draka je rozhodnut dostát svým povinnostem? a ke dvoru arunského krále Augusta přichází žena. Tajemná, záhadná, nebezpečná? Sera bude vším, co si král Augustus bude přát, aby byla. Teď jenom, aby král pochopil, co si vlastně sám přeje. A aby to pochopila i jeho krásná kurtizána!
2022/9Sladký život Duo327 J BKrálovo přáníHodně se změnilo… Angelique už není "holka od koní"… A Valentine je král!
Hodně věcí bylo jinak, jedna věc ale zůstala stejná - přitažlivost mezi nimi. A Valentine si uvědomuje, jak moc toho své první milence a jediné lásce dluží. A chce to napravit. Přestože ví, že manželství jí nikdy nebude moci nabídnout!
A pro Angelique je neuvěřitelné, že by ji král opravdu chtěl začít poznávat, pomalu a bez závazků. I ona je ale zvědavá, kam je to může dovést!
2023/8Special na přání462 H BMoc a penízeI když Sienně její šéf a současně přítel z dětství, úspěšný podnikatel Alex, nabízel lásku, tedy to, po čem by toužila ze všeho nejvíce, odmítla ho. A to přesto, že ho také milovala! Nejprve se musela vypořádat se vzpomínkami na dětství, poznamenané vlivem sobeckých rodičů… Pochopí Sienna, že boj, který musí vybojovat, se povede mnohem lépe ve dvou? Přijme Alexovu pomocnou ruku?

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Hu

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2424
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.02.2010

Poslední modifikace 29.09.2023, 20:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace