Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Karen Rose Smithová

Zobrazuji údaje o autorce Karen Rose Smithová - Smith, Karen Rose


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/12Sladká romance38 J Táta, který zachránil VánoceKdyž jí Nick navrhl manželství, bylo Faith jasné, že jde jen o to, zachránit Jakieho před adopcí. Jenže s přibývajícím časem touží Faith stále víc, aby ji Nick přijal za svou ženu po všech stránkách.
2000/11Romance391 C V rytmu valčíkuMeredith Prestonová nastoupí u Coopera Murphyho jako vychovatelka jeho osmileté dcery. Brzy však zjistí, že ji Cooper přitahuje. Jak ho ale přesvědčit, že všechny ženy nejsou stejně sobecké jako jeho bývalá manželka!
2001/2Romance405 C Muž do nepohodyOsamělý Slade Coleburn je na své cestě při hledání ztraceného bratra zaskočen sněhovou bouří a jeho jedinou záchranou je ranč Double Blaze. Jaké je však jeho překvapení, když mu dveře otevře krásná těhotná žena! Najde Slade u ní to, co vlastně celý svůj život postrádá a hledá - rodinu?
2001/3Romance411 C Svatba narychloOlivia má svůj život přesně naplánovaný, ale firemní večírek všechno změní. Teď stojí před rozhodnutím, zda je Lucas Hunter skutečně ten pravý manžel a otec pro její dítě... Podaří se jí objevit, co se skrývá pod jeho tvrdou skořápkou?
2001/4To nejsladší8 J Znovu nalezená láskaJenny po havárii ztrácí paměť a musí se s Christopherem pokusit znovu nalézt již téměř ztracenou lásku a zachránit manželství. Christopher se navíc domnívá, že do Jennyina života vstoupil jiný muž...
2001/5To nejsladší9 F Láska a čestDala mu své panenství, Jud Whitmore však nepředpokládal, že by ji ještě někdy v životě uviděl, teď se ale Mariah objevila na ranči s jeho dítětem pod srdcem. Jud věří v čest, v povinnost a je ochoten Mariah si vzít a dát dítěti své jméno, nevěří však v opravdové city. Promění se u něj snaha zachovat si čest v lásku?
2001/6To nejsladší11 F Popelčino štěstíSvobodná matka Becca si chce postavit restauraci s přispěním peněz nadace bohatého stavitele Luka. Tento pohledný milionář se rozhodne o ni ucházet, aniž by jí prozradil svou pravou totožnost. Když se Becca dozví, kdo Luke ve skutečnosti je, zdá se, že jejich láska skončí dříve, než doopravdy začne!
2001/12Romance464 B Čestný mužV malém městečku se nečekaně objeví mladá žena, která trpí dočasnou ztrátou paměti. Emma, jak jí všichni říkají, bydlí u šerifa Tuckera Maloneho a pracuje jako dobrovolnice v dětském centru, kde ji okouzlí malá dvojčátka Sammy a Steffie. Blíží se Vánoce a Tucker nabídne Emmě, aby vzala také děti k němu domů. Netuší však, jak mu to zkomplikuje jeho osamělý život...
2002/1Romance470 B Zakázané představyDina Corcoranová, která zůstala sama se synem, se beznadějně zamilovala do přitažlivého, pro ni však nedostupného Maca Nightwalkera. Protože se mu stará o domácnost, je pro ni stále těžší a těžší odolat svým představám o jejich společné budoucnosti. Zvlášť když objeví Macovu čestnou a milou povahu, kterou pečlivě schovává pod chladnou maskou přísného a neústupného šéfa. Dině nezbývá nic jiného, než své city pečlivě skrývat, protože Mac se pevně rozhodl, že po předchozím trpkém milostném zklamání už nikdy žádné ženě své srdce neotevře!
2002/2Romance475 B Budeš mou nevěstou?Modrooký, vysoký a urostlý Cody Granger - Laurenina školní láska - se vrátil zpět do rodného městečka a Lauren se znovu cítí jako zamilovaná šestnáctiletá dívenka. Problém je v tom, že Cody truchlí po své ženě a sám vychovává dcerku. Lauren mu nabídne, že se bude o malou Sáru starat. Aby však mohla být skutečnou maminkou Sáry, musí se za Codyho provdat. Ten jí ale na každém kroku dává najevo, jak je jeho srdce vůči ní chladné. Podaří se Lauren přesvědčit ho o tom, že bude nejen obětavou maminkou jeho dcerky, ale i skvělou manželkou v časech dobrých i zlých?
2003/3Romance539 A Manžel v jejích očíchMelanie Carlottová přišla při požáru o manžela i dcerku. Sama se velmi dlouho zotavovala po operaci očí. A neustále se jí zdál sen: přitažlivý mladý muž s malou dcerkou, jak k ní vztahují ruce... Neodolala svým snům a pátrala po tomto muži. Ke svému překvapení ho našla, ale bude Zack Morgan ochoten naslouchat jejímu vyprávění?
2004/1Romance584 B V zajetí dotekůBrooke Pennigtonová je obdařená darem, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň je však zdrojem značných problémů. Její nový zaměstnavatel Nate Stanton ji přijme vřele a Brooke se na veterinární klinice zalíbí. Upřímné přátelství a vzájemná náklonnost, která se mezi ní a Natem vytvoří, jí dávají naději, že by zde mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby vydržel neobvyklost a mystičnost jejího daru?
2006/1Romance Duo707 T BDobrá známostBrianne Barringtonová pracuje jako sestra na poliklinice. Doktor Jed Sawyer je ztělesněním snů každé ženy a Brianne po něm stále víc touží. Jed nezůstává k jejím půvabům lhostejný a všechno naznačuje tomu, že by se mezi nimi mohl vyvinout vášnivý románek, jen kdyby se Jed jejich vztahu zuby nehty nebránil…
2007/12Romance820 C Tříkrálový návrhVytříbený mužský instinkt pro ženskou krásu Leovi Montgomerymu napovídá, že pod kostěnými brýlemi a nudným účesem chůvy jeho malé dcerky se skrývá nádherná žena, která by mohla jeho srdce naplnit štěstím a radostí. Malá Heather potřebuje po smrti své matky spřízněnou ženskou duši a lásku. Přesvědčí svého otce, že dokonalou kandidátkou je právě její chůva Verity? Najde Leo odvahu a nechá své srdce rozehrát prastarou milostnou hru?

Minisérie Zamilovaný Shakespeare
2008/11Romance Duo855 T AMilovat a chránitPo smrti manžela se Anita musí postarat především o své tři malé děti, a proto vynaloží velké úsilí, aby získala práci hospodyně u Tatea Pardella, majitele úspěšné stavební firmy. Oba dva k sobě od počátku pociťují vzájemnou přitažlivost, kterou se však bojí přiznat.
2010/4Zlatá dynastie17 CH S rozumem v koncíchViolet Fortuneová přijíždí na ranč ke svým bratrům do Red Rocku, aby zde našla klid a odstup od náročné práce neuroložky, které se s úspěchem věnuje v New Yorku. Netuší, že tento pobyt a hlavně seznámení s kolegou neurochirurgem Peterem Clarkem zcela obrátí její život vzhůru nohama. Violet, pro kterou byla doposud kariéra vším, začíná pomalu přehodnocovat. Peter měl donedávna velmi jasnou představu o své budoucí partnerce – on a jejich rodina by pro ni museli být na prvním místě. Teď je však s rozumem v koncích, protože vzájemnou přitažlivost a touhu po Violet prostě nemůže ignorovat!
2015/11Special na přání276 H AV zajetí dotekůBrooke má dar, s jehož pomocí dokáže na místě vyléčit vážně zraněné zvíře. Zázračná energie ji naplňuje a tvoří součást její osobnosti, zároveň jí ale způsobuje potíže. Setkání s Natem, jejím novým šéfem, jí dává naději, že by u něj mohla najít trvalý domov. Je však Nateův cit natolik silný a opravdový, aby unesl mystičnost jejího daru?

Počet zobrazených záznamů: 17

Na seznam autorek začínajících na Sm

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4642
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace