Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kali Anthonyová

Zobrazuji údaje o autorce Kali Anthonyová - Anthony, Kali


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2022/1Sladký život Duo310 I BPrchající nevěstaDohnaná ke sňatku s mužem chladným a krutým jako její otec neviděla Thea jinou možnost než… prchnout.
Jenže Christo není ledasjaký muž! Kromě toho, že z něj Thee proti jejímu přesvědčení prudčeji buší srdce, dokáže předvídat všechny její kroky. A tak jí nezbývá než se s tím, že se stala manželkou, smířit. A také se smířit s tím, že se možná spletla.
A Christo že je úplně jiný!
2023/3Sladký život Duo338 I BVezmeš si můj prsten!Střez se hněvu trpělivého muže.
A Gage byl trpělivý! Jak moc Eve před lety miloval, tak hodně ji teď nenáviděl. I když… touha pomstít se nemusí být vždy spojená jen s nenávistí!
Gage byl jediným mužem, po kterém Eveino tělo celé ty roky toužilo. Naneštěstí pro ni byl špatným mužem. Mužem, který ji právě proto, že ji nenáviděl, přinutil navléknout si na prst jeho prsten!
2023/4Sladký život Duo341 J BKoncert pro dvaStala se písní jeho života. Její láska z něj udělala lepšího člověka…
A přesto Stefano věřil, že tím, že se vzdal svého místa u knížete, stal se… ničím! Pak se ale jedné zimní noci u jeho hradu objevila houslistka Lucy, a vše bylo jinak.
Chtěla Stefanovi na tomto koncertě pro dva zahrát naprosto dokonale. Jediný dokonalý tón…
Políbil ji. A v tu chvíli byl ztracen…
2024/2Sladký život Duo361 J BChci slyšet tvé ano!Rafe je jediný muž, kterého si kdy Lise chtěla vzít. Rafe je jediný muž, kterého si Lise nemůže vzít. Rafe je jediný muž, kterého si Lise musí vzít… chce-li se stát královnou! A Lise je žena, kterou musí Rafe přesvědčit, aby se za něj provdala, pokud chce být vítězem… a králem. Jenže najednou už mu to nepřijde tak důležité!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na An

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 139
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.01.2022

Poslední modifikace 27.02.2024, 20:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace