Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Julie Kistlerová

Zobrazuji údaje o autorce Julie Kistlerová - Kistler, Julie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/1Láska a smích13 X Myška, nebo tygřice?Redaktorka Mabel Iveyová se uchází o zaměstnání ve známém časopise pro ženy a je přijata s podmínkou, že napíše článek o tom, jak se stát z průměrné, šedé myšky neodolatelnou sexbombou. To by jí nemělo dělat potíže, ale co si počne s nebezpečně přitažlivým fotografem Tracem Cameronem, kterého jí šéfredaktorka přidělila, aby krok po kroku tuto proměnu zaznamenával?
Tou budoucí svůdnou tygřicí se má stát totiž sama Mabel!
2005/9Special90 G CSvatba s ručením omezenýmChvíle pro družičkyKdyž začne Andie snít o tom, že si založí svatební agenturu místo nějaké "seriózní" práce, nemůže její důstojná rodina uvěřit. A nejhorší je, že ji v tom podporuje Jace, oficiální "přítel" její sestry! Po kom že to ale Jace vlastně touží doopravdy?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ki

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2947
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace