Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jennifer Lewisová

Zobrazuji údaje o autorce Jennifer Lewisová - Lewis, Jennifer


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2008/6Desire Duo795 O BŠéfův příkazSara konečně získala práci, kterou si moc přála i potřebovala. Jenže šéf Elan Al Mansur ji hodlal vyhodit dřív, než do práce skutečně nastoupí. Nechtěl další mladou asistentku, jejímž jediným cílem je ulovit bohatého manžela.
Sara se proti jeho rozhodnutí postavila – je přece profesionálka a charizma nového šéfa na ni nepůsobí. Nebo ano?
2009/7Desire Duo834 O BDědictví láskyAnna se po letech setkala se svým idolem z raného mládí, dědicem pomerančovníkového impéria, Naldem. Potkali se za smutných okolností, když oba přišli o rodiče, čelí nečekaným rodinným tajemstvím a ještě ke všemu i silné vzájemné přitažlivosti…
2010/1Desire850 K V noci za úplňkuKdysi byl divokým chlapcem, od kterého se nedalo čekat nic dobrého. Teď se z Declana Gatese stal mladý milionář, kterému se dařilo, na co sáhl. Lily Whartonová ho kdysi odmítla, nyní však ve snaze koupit zpět rodinné sídlo spoléhala na Declanovo dobré srdce. To ale zkamenělo a Declan byl odhodlaný nikomu nic nedat zadarmo. Může si přece nechat svůj dům, získat její firmu a ještě Lily dostat do postele - o čemž dlouhá léta snil.
Způsobí jeden dotek Lilyiných rtů, že se mu plány vymknou z rukou?

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/9Desire875 L Cizí princKorunní princ Sebastian, světák, obchodník a miliardář si ani neuvědomuje, jak moc potřebuje asistentku Tessu Banksovou k udržení chodu své společnosti, kterou Tessa z kanceláře na Manhattanu úspěšně řídí. Postupně se stala nenahraditelnou nejen pro společnost, ale i pro princův soukromý život. Když mu Tessa dá výpověď z pracovního poměru, rozhodne se Sebastian udělat to nejlepší, co umí: svede ji a připoutá k sobě. Brzy však zjistí, že se jeho plán obrátil proti němu…

(3. díl minisérie Skandály na Manhattanu)
2011/7Desire Duo906 L BKouzelná nocStárnoucí, vážně nemocný Tarrant Hardcastle hledá mezi svými nemanželskými potomky budoucího dědice velkého majetku. Dominika Di Bariho, schopného byznysmena, před lety odmítl uznat jako syna, ale teď mu chce odkázat své bohatství téměř za každou cenu…

(1. díl minisérie Genetická stopa)
2011/8Desire Duo909 L BArgentinské opojeníSusannah Clarková má získat důkaz, že temperamentní a pohledný Argentinec Amado je nemanželským synem jejího newyorského zaměstnavatele. Susannah zjišťuje, že už nedokáže sledovat lidské osudy s odstupem, zvlášť když na ni Amado působí opojněji než víno, které pěstuje.

(2. díl minisérie Genetická stopa)
2011/9Desire Duo912 L BTanec v New OrleansuLouis DuLac si žije v New Orleansu veselým životem svobodného, bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena by se mohla stát jeho nevlastní matkou! V tom okamžiku již pro něj Samantha znamená příliš…

(Závěrečný díl minisérie Genetická stopa)
2012/5Desire934 K Podplacený ženichBree pocházela z jedné z nejbohatších rodin v San Francisku a nemyslela si o sobě, že je bůhvíjaká krasavice. Proto už od mládí trpěla představou, že muži se o ni zajímají jen kvůli jejímu majetku. Když na dobročinném plese poznala atraktivního Gavina, zdálo se, že je to první muž, který ji vidí takovou, jaká je, a právě proto o ni usiluje. Bree se ani neodvažovala doufat, že by se spolu mohli sblížit…

Předposlední díl minisérie Mocní a svobodní
2013/9Desire Duo984 L BKrál se neodmítáKdyž se u Stelliných dveří objevil charizmatický muž s lehkým přízvukem, který tvrdil, že syn, kterého počala uměle, je jeho, její šok neměl konce. Postupně však podlehla jeho šarmu a snaze získat si její přízeň i lásku malého Nickyho. Situaci však ještě komplikovalo, že otec jejího synka je králem malého království Montmajor!
2014/3Desire1000 K Probuzená touhaPět let už Brooke pracovala jako asistentka pro přitažlivého RJ Kincaida a celou tu dobu byl v jejích snech rytířem na bílém koni. V okamžiku, kdy se rodina i firma Kincaidových ocitla v hurikánu nepříznivých událostí, byla to právě Brooke, kdo RJovi poskytl pevný a bezpečný přístav.
RJ nechápal, jak je možné, že celých pět let byl slepý a neviděl, jak krásnou a laskavou ženu má přímo před očima. Brooke se ale obávala, že až bouře utichne, RJ se vrátí k životnímu stylu plejboje a ona přijde nejen o své sny…
2014/5Sladký život Duo127 J APopelka z Long IslanduPátrání po úlomku tři sta let starého skotského poháru svede dohromady příslušníka té nejvyšší americké společnosti Sinclaira s Annií - se ženou, kterou zná už řadu let… jako svou hospodyni!
Rozdílnost jejich postavení jim sice nepřeje společnou budoucnost, ale to, co je k sobě přitahuje, je silnější! Až na to, že si Sinclair myslí, že on není pro Annii ten vhodný muž. Nezbývá jí než vše vzít do vlastních rukou!
2014/6Sladký život Duo129 J ALovec pokladůPátrání po starém skotském poháru pokračuje!
A Vicki, obchodnici s uměním, zavede na Floridu, kde žije Jack, další potomek rodu, jemuž pohár patřil. Mohla by to být snadná záležitost, nebýt toho, že Vicki osud už s lovcem pokladů Jackem jednou svedl dohromady. Bylo před šesti roky a vzpomínka na to nepřebolela.
Jack sice po Vicki zatouží hned, když ji znovu uvidí, nevěří ale, že by jí dokázal poskytnout více než tenkrát. Neví ale ani, jestli se jí dokáže opět vzdát…
2014/7Sladký život Duo131 J APast plná něhyPátrání po starodávném poháru se uzavírá!
Nelítostný singapurský obchodník James má pocit, že když půvabná Fiona souhlasí, že s ním pojede navštívit jeho starý rodinný hrad ve Skotsku, rozdal mu osud ty nejlepší možné karty. A skutečně - dny i noci s Fionou jsou naplněny něhou i vášní. Co ale James neví, je to, že Fiona na něj ve skutečnosti líčí past. A že přes to, že mu vzdychá v náruči, považuje ho za svého úhlavního nepřítele.
Past plnou něhy ale na Fionu chystá i James…
2015/6Desire1045 K Ve vyšším zájmuAriella měla vždycky pocit, že má svůj osud pevně pod kontrolou. To vše platilo jen do okamžiku, než si v novinách přečetla, že je nemanželskou dcerou amerického prezidenta. Najednou už nic nebylo jako dřív, a jako by to nestačilo, na jednom večírku se zamilovala do anglického prince Simona. Utajované schůzky, polibky ukrývané před zvědavými reportéry, to vše bylo tak vzrušující a dobrodružné… Ariella si však vůbec nebyla jistá, zda může takový vztah brát vážně.
2015/12Desire Duo1065 L BPanenská milenkaAlicia dospěla k radikálnímu rozhodnutí. V šestadvaceti letech byla stále panna a bylo načase, aby se tohoto břemene, jak to vnímala, zbavila. V texaském klubu se seznámila s mužem, který se zdál být po všech stránkách ideální. Alicia tedy musela překonat dvě překážky, aby se stala skutečnou ženou: musela obelstít bratra Alexe, který ji hlídal na každém kroku, a přimět Ricka, aby se s ní pomiloval…
2016/3Desire Duo1074 L BŠkola sváděníÚčetní Constance má provést finanční audit kasina New Dawn. Majitele nečekaná kontrola znepokojila a John Fairweather dostal od svého strýce nečekaný pokyn, aby s nevinně vyhlížející účetní flirtoval, a když to bude třeba, tak aby ji i svedl. A John svádět umí… Kdo vyhraje hru, do které se spolu pustí?
2016/6Desire Duo1082 O AZemě mužůDani se po letech strávených ve Spojených státech vrací do Ománu. Za sebou má nepovedené manželství.V knihkupectví se seznámí s mužem, vedle kterého má pocit, že znovu začíná žít. Quasarova pozornost, obdiv a touha jsou jako balzám pro Danino zraněné srdce. Může však pro Quasara být Dani něčím víc než jen rozptýlením během dovolené?
2017/7Special na přání315 G BArgentinské opojeníZpočátku to byl snadný úkol - zjistit, zda temperamentní a pohledný Argentinec Amado je dlouho ztraceným synem newyorského milionáře. Jenže velmi brzy si Susannah uvědomila, že Amado hraje podle svých pravidel. Vzorek DNA od něj získá jen tehdy, když s ním stráví noc!
Ve chvilce poblouznění Susannah podlehla jeho požadavku… ale i své vlastní touze. Jenže tahle nezapomenutelná noc nezůstala bez následků.
2017/9Special na přání320 H ATanec v New OrleansuMladá vdova Samatha se rozhodne vyhledat syna svého zesnulého manžela, s nímž se nikdy předtím nesetkala. Jenže Louis na její volání ani dopisy neodpovídá… a tak jí nezbývá než se s ním seznámit osobně.
Louis si žije v New Orleansu veselým životem svobodného bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena je jeho nevlastní matkou!
2018/5Special na přání336 H APodplacený ženichBree pocházela z jedné z nejbohatších rodin v San Francisku a nemyslela si o sobě, že je bůhvíjaká krasavice. Proto už od mládí trpěla představou, že muži se o ni zajímají jen kvůli jejímu majetku. Když na dobročinném plese poznala atraktivního Gavina, zdálo se, že je to první muž, který ji vidí takovou, jaká je, a právě proto o ni usiluje. Bree se ani neodvažovala doufat, že by se spolu mohli sblížit…
2018/10Special na přání346 H BKrál se neodmítáKdyž se u Stelliných dveří objevil charizmatický muž s lehkým přízvukem, který tvrdil, že syn, kterého uměle počala, je jeho, její šok neměl konce. Postupně však podlehla jeho šarmu a snaze získat si její přízeň i lásku malého Nickyho. Situaci však ještě komplikovalo, že otec jejího synka je králem malého království Montmajor!
2023/5Special na přání456 H BDědictví láskyAnna se po letech setkala se svým idolem z raného mládí, dědicem pomerančovníkového impéria, Naldem. Potkali se za smutných okolností, když oba přišli o rodiče, čelí nečekaným rodinným tajemstvím a ještě ke všemu i silné vzájemné přitažlivosti…
2023/7Special na přání460 H AKouzelná nocStárnoucí, vážně nemocný Tarrant Hardcastle hledá mezi svými nemanželskými potomky budoucího dědice velkého majetku. Dominika Di Bariho, schopného byznysmena, před lety odmítl uznat jako syna, ale teď mu chce odkázat své bohatství téměř za každou cenu…
2024/3Special na přání476 H BCizí princKorunní princ Sebastian, světák, obchodník a miliardář si ani neuvědomuje, jak moc potřebuje asistentku Tessu Banksovou k udržení chodu své společnosti, kterou Tessa z kanceláře na Manhattanu úspěšně řídí. Postupně se stala nenahraditelnou nejen pro společnost, ale i pro princův soukromý život. Když mu však předloží výpověď z pracovního poměru, rozhodne se Sebastian udělat to nejlepší, co umí: svede ji a připoutá k sobě. Brzy však zjistí, že se jeho plán obrátil proti němu…

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam autorek začínajících na Le

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5228
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.06.2008

Poslední modifikace 31.03.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace