Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jackie Braunová

Zobrazuji údaje o autorce Jackie Braunová - Braun, Jackie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/2Romance Duo712 T AFormální manželCatherine Cantonové se těsně před svatbou zhroutil celý svět. Před objektivy novinářů ji zachránil Stephen Danbury - aby s ní uzavřel čistě formální sňatek. Jenomže těhotenství Catherine není formální. Není na čase požádat ji o ruku z jiných důvodů - třeba… z lásky?
2006/8Romance Duo742 T AVýměna životůKelli a Sam se přihlásí do reality show Výměna životů. Kelli se na měsíc stává viceprezidentkou řetězce obchodních domů a Sam pracuje ve skladu a stará se o dvě malé děti. Oba postupně víc a víc poznávají jeden druhého a pochopí, že soutěž jim umožnila získat to nejcennější: vzájemnou lásku.
2007/1Romance Duo767 T ABezpečná náručJako batole opuštěná Roz Bennettová nikdy nikam nepatřila. Jako dospělá se bez peněz a s nepojízdným autem ocitla na silnici, kde ji zachránil pohledný majitel hospůdky Mason Striker a odvezl do měatečka Chance Harbor - přístavu naděje. Konečně patřila někam a k někomu. K Masonovi, své lásce.
2007/7Romance Duo797 T AVíkend v MexikuMarnie LaRueová přijela na osamělou pláž v Mexiku hledat klid a samotu. Najde tu však také muže: přitažlivého,inteligentního a záhadného J.T., který ji znovu naučí smát se a způsobí, že Marnie začne chtít a cítit něco, co nechtěla a necítila již velmi, velmi dlouho.
2008/1Special121 G CProblémová holkaHollywoodské nevěstyTempest rozhodně neměla v plánu předvádět svá obnažená ňadra bulvárním fotografům. Ten incident, který se odehrál při odchodu z oslavy po udílení filmových Oscarů, byl jen nešťastná náhoda. Pověst rozmazlené primadony jí vynesla stálý zájem bulvárního tisku, ale vzala jí to, o co by stála nejvíc - o vysněnou roli ve filmu a o lásku muže, který ho má režírovat.
2009/6Romance Duo876 T BNejdražší DarReese a Duncan kdysi byli kdysi dokonale sehraný tým, ale léta strávená snahami o početí dítěte mezi ně vrazila klín. Dokáže dítě, ten nejdražší dar ze všech darů, pomoci zahojit jejich srdce a připomenout jim, proč se vlastně jeden do druhého kdysi zamilovali?
2010/1Romance896 B Napravená rebelkaV záři hollywoodského světa Audra ráda flirtuje, nosí vyzývavé oblečení a hýří po nocích. Je rebelkou, které bulvár neřekne jinak než Nestyda Audie. Teď nastal čas podívat se minulosti do očí a všem mužům se pokud možno vyhnout širokým obloukem. Ale když jí osud do cesty přivane Setha Ridleye, šarmantního fotografa, pod jehož sexy úsměvem se Audře podlamují kolena, její předsevzetí čeká zatěžkávací zkouška.

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)

1. část minisérie Návrat na ostrov
2010/2Romance899 B Láska napodruhéSrdce Ali Conlanové stále bije pro muže, který ji kdysi bez rozloučení opustil. Ví však dobře, že jeho nečekaný návrat má mnohem více společného s jeho obchodními zájmy než s ní samotnou. Luke Banning přijíždí na ostrov jako vážený podnikatel a neexistuje nic, co by nemohl mít – kromě Ali, která má nový život, v němž už pro něj zřejmě není místo.

2. díl minisérie Návrat na ostrov
2010/3Romance902 B Riskantní přitažlivostRegina nevěří na lásku na první pohled. Ale pak se jednoho letního večera na jejím prahu objeví neznámý muž a všechna její předsevzetí obrátí naruby. Je třeba zavřít dveře za minulostí a dívat se před sebe. Regina si je jistá, že Dan Conlan jí přinese šťastnou budoucnost.
2010/5Romance908 B Japonská snoubenkaŠest let má Anne Lundyová toho muže přímo před nosem. Rodinný přítel a právník Rick Danton ji ani trochu nezajímá, naopak ji znervózňuje, protože ostře kritizuje všechny její nápadníky. Nakonec je to ale on, kdo Anne doprovodí na nejdůležitější cestě jejího života: aby se setkala s biologickou matkou. Anne a Rick si od sebe drží odstup, ale co se stane, když sebevědomá a nezávislá dívka a racionálně uvažující právník ztratí kontrolu nad svými emocemi?
2010/7Romance914 B Slunce nad vinicíKoupě vinařství rodiny Monroeů poskytlo Zackovi nový start do života přesně tak, jak potřeboval. Ani se nemohl dočkat, až se do něho po svém pustí. Nicméně nová práce s sebou přinesla něco, s čím rozhodně nepočítal: jistou zarputilou ženu Jaye Monroeovou. Jaye ví, že musí se Zackem spolupracovat, aby vinařství dosáhlo úspěchu. Do cesty se jim ale staví silná vzájemná přitažlivost! A Jaye po letech začíná pozvolna přehodnocovat svoji zásadu žít jen pro podnikání…
2010/9Romance920 B Manželství po letechKdyž se Claire Mayfieldová seznámila s Ethanem Seaverem, byla ještě nezkušená a naivní. Jejich krátká známost skončila svatbou, ale manželství nemělo dlouhého trvání. Po deseti letech se Claire znovu setkává se svým bývalým manželem, jenž zpočátku odmítá vracet se zpátky do minulosti. Ethan však rychle pozná, že Claire se během let změnila a že jeho city k ní ještě zdaleka nejsou tak mrtvé, jak si myslel.
2010/10Romance Duo924 T AVdavky na ManhattanuÚspěšná Samantha nikdy nepodceňovala konkurenci, zvlášť když jí je její bývalý snoubenec Michael. Myslí si, že je na všechny jeho triky připravena - na sebejisté vystupování, svádivý úsměv, neodolatelný sex-appeal… Zjišťuje však, že čas jejich emoce nesmazal, a tak musí zápasit s touhou a vášní, která je k sobě přitahuje.
2010/11Romance925 A Očekávaný zázrakKdyž Lauren zjistí, že je těhotná, její manžel, který nikdy po potomkovi netoužil, ji opustí. Lauren skoncuje se svým dosavadním životem mezi bohatou společenskou smetánkou a pronajme si domek na venkově. Jeho majitel Gavin ji od prvního okamžiku zaujme a Lauren si užívá toho, po čem ve skrytu duše vždy toužila – přátelství a lásky. Bude však Gavin i dobrým otcem pro její dosud nenarozené dítě?
2010/12Romance Duo928 T AVánoční návrhDawson úspěšně vede rodinnou firmu, mezi lidmi je oblíbený, ale přesto není šťastný. Eve má za úkol nakoupit pro jeho nejbližší vánoční dárky, a tak chce jeho rodinu poznat. A není lepší příležitost než ples, který pořádá Dawsonova matka. Tam si Dawson uvědomí, že Eve by mohla být pro něj tou pravou partnerkou!
2011/6Romance Duo940 T BDar životaVe chvíli, kdy se obchodní magnát Bryan Caliborn poprvé setkává s Morgan Stevensovou, začne tato mladá žena rodit - při jednání správní rady v zasedací hale u něho ve firmě! Morgan jako matka dítěte Bryanova mladšího bratra oceňuje podporu, kterou jí Bryan, sám jednou těžce zklamaný muž, nabízí. Je to ale opravdu jen povinnost, která ho k tomu vede?
2011/8Romance Duo944 T BZásnuby v pouštiJakmile zámožný šejk Madani Tarim ochutnal lahodné pokrmy Emily Meritové, které připravila na večírek jeho přátel, hned věděl, že mu Emily musí sestavit menu na zásnubní hostinu. Kdo však mohl tušit, že se během "pracovních schůzek" tolik sblíží? Vzepře se Madani králi a odmítne nevěstu, již nemiluje a s níž bylo manželství domluveno už před lety?
2011/9Romance945 A Plavba po Michiganském jezeruUdělat rozhovor s mediální hvězdou a nejžádanějším starým mládencem v Chicagu doktorem Loganem Bartholomewem a odhalit jeho tajemství je pro Mallory Stevensovou hračkou. Jak se tedy mohlo stát, že se do něj na první pohled zamilovala? A může mu vůbec své city dát najevo? Logan je vůči novinářům velmi obezřetný, avšak řídí se heslem: Udělej ze svého nepřítele přítele a máš vyhráno. Proto Mallory pozve na svou jachtu… Zdá se ale, že udržet vztah jen na přátelské úrovni nebude tak jednoduché. Mallory je totiž přitažlivá a okouzlující žena a Logan si záhy uvědomí, že i jediná, s níž by chtěl strávit zbytek života.
2012/3Romance957 A Pošetilá svatbaPro Serenu je Las Vegas přímo rájem. Všechno v tomhle městě je bláznivé a výstřední, stejně jako ona. Když se však probudí v hotelu s pohledným mužem po boku a zlatým prstýnkem na ruce, uvědomí si, že tentokrát její bezstarostnost a touha bavit se zašly až příliš daleko. Nezbývá jí než se pokradmu vyplížit z novomanželského apartmá a vrátit se zpátky ke svobodnému životu…

(3. díl minisérie Víkend v Las Vegas)
2012/10Romance971 A Polibek z láskyChloe má jasno! Na školním večírku, který se koná po deseti letech, chce všem ukázat, jaká je z ní úspěšná žena. Jenže jí chybí partner, s nímž by se tam objevila… Naštěstí má v záloze svého nejlepšího kamaráda Simona, na kterého se mohla vždycky spolehnout. Ten jí určitě najde nějakého přitažlivého muže, s nímž by se před spolužačkami mohla blýsknout. Netuší však, že Simon s ní má své plány!
2013/2Romance980 B Miláček AmerikyBaseballový hráč Angelo se po letech vrací do rodné Itálie, aby se setkal s rodinou, která ho kdysi zavrhla. Na letišti potkává oslnivou, ale skandály ověnčenou hollywoodskou hvězdu Atlantu Jacksonovou, která ho od prvního pohledu přitahuje. Během dlouhého letu Angelo zjistí, že Atlanta není taková, jak se o ní píše… a touží poznat tuhle ženu mnohem blíž!
Atlanta utíká ze světa velké slávy a touží po klidu, který v Americe nenašla. Nehledá lásku, a přestože se jí Angelo líbí, brání se otevřít mu své srdce. Jenže Angelo se jen tak lehce nevzdává!

(Minisérie Nevěsty z Bella Rosa)
2016/8Special na přání293 G AJaponská snoubenkaŠest let má Anne rodinného přítele a právníka Ricka Dantona přímo před nosem. Jenže ji ani trochu nezajímá! Vždyť každého jejího nápadníka kritizuje a odhání. Nakonec je to ale on, kdo Anne doprovodí na nejdůležitější setkání jejího života - setkání s biologickou matkou. Anne a Rick si od sebe drží odstup, ale co se stane, když sebevědomá a nezávislá dívka a racionálně uvažující právník ztratí kontrolu nad svými emocemi?
2016/10Special na přání298 H ARiskantní přitažlivostRegina nevěří na lásku na první pohled. Ale pak se jednoho letního večera na jejím prahu objeví neznámý muž a všechna její předsevzetí obrátí naruby. Je třeba zavřít dveře za minulostí a dívat se před sebe. Regina si je jistá, že Dan Conlan jí přinese šťastnou budoucnost.
2017/10Special na přání322 H BPlavba po Michiganském jezeruUdělat rozhovor s mediální hvězdou doktorem Loganem Bartholomewem a odhalit jeho tajemství je pro Mallory Stevensovou hračkou. Jak se tedy mohlo stát, že se do něj na první pohled zamilovala?
Logan je vůči novinářům velmi obezřetný, avšak řídí se heslem: Udělej ze svého nepřítele přítele a máš vyhráno. Proto Mallory pozve na svou jachtu…
2017/12Special na přání325 G BVdavky na ManhattanuÚspěšná Samantha nikdy nepodceňovala konkurenci, zvlášť když je jejím soupeřem bývalý snoubenec Michael. Na všechny jeho triky - sebejisté vystupování, svádivý úsměv, neodolatelný sex-appeal - je připravena a nedopustí, aby jim znovu podlehla. Avšak brzy zjistí, že čas jejich city neotupil, a tak musí zápasit s touhou a vášní, která je k sobě přitahuje.
2020/3Special na přání379 G BManželství po letechJulianne nemá na výběr - musí se skrýt před svou a rodinnou minulostí. Když si jako útočiště najde středověký hrad mladého, samotářského milionáře Zacha Kellera, ještě netuší, že on toho má na skrývání mnohem víc než ona. Podaří se Julianne přesvědčit Zacha, aby nechal minulost minulostí a hleděl vpřed, kde nejsou jen stíny?
2021/7Special na přání412 H BSlunce nad vinicíKoupě vinařství rodiny Monroeů poskytlo Zackovi nový start do života přesně tak, jak potřeboval. Ani se nemohl dočkat, až se do něho po svém pustí. Nicméně nová práce s sebou přinesla něco, s čím rozhodně nepočítal: jistou zarputilou ženu Jaye Monroeovou. Jaye ví, že musí se Zackem spolupracovat, aby vinařství dosáhlo úspěchu. Do cesty se jim ale staví silná vzájemná přitažlivost! A Jaye po letech začíná pozvolna přehodnocovat svoji zásadu žít jen pro podnikání…
2022/8Special na přání437 G APošetilá svatbaPro Serenu je Las Vegas přímo rájem. Všechno v tomhle městě je bláznivé a výstřední, stejně jako ona. Když se však probudí v hotelu ve Vegas s pohledným mužem po boku a zlatým prstýnkem na ruce, uvědomí si, že tentokrát její bezstarostnost a touha se bavit zašly až příliš daleko. Nezbývá než se pokradmu vyplížit z novomanželského apartmá a vrátit se zpátky ke svobodnému životu.
2022/12Special na přání445 G AVánoční návrhDawson úspěšně vede rodinnou firmu, mezi lidmi je oblíbený, ale přesto není šťastný. Eve má za úkol nakoupit pro jeho nejbližší vánoční dárky, a tak chce jeho rodinu poznat. A není lepší příležitost než ples, který pořádá Dawsonova matka. Tam si Dawson uvědomí, že Eve by pro něj mohla být tou pravou partnerkou!
2023/7Special na přání459 G AZásnuby v pouštiJakmile zámožný šejk Madani Tarim ochutnal lahodné pokrmy Emily Meritové, které připravila na večírek jeho přátel, hned věděl, že mu Emily musí sestavit menu na zásnubní hostinu. Kdo však mohl tušit, že se během „pracovních schůzek“ tolik sblíží? Vzepře se Madani králi a odmítne nevěstu, již nemiluje a s níž bylo manželství domluveno už před lety?
2023/12Special na přání469 G BDar životaVe chvíli, kdy se obchodní magnát Bryan Caliborn poprvé setkává s Morgan Stevensovou, začne tato mladá žena rodit – při jednání správní rady v zasedací hale u něho ve firmě! Morgan jako matka dítěte Bryanova mladšího bratra oceňuje podporu, kterou jí Bryan, sám jednou těžce zklamaný muž, nabízí. Je to ale opravdu jen povinnost, která ho k tomu vede?

Počet zobrazených záznamů: 31

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5225
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 31.12.2023, 18:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace