Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Hannah Bernardová

Zobrazuji údaje o autorce Hannah Bernardová - Bernard, Hannah


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/3Romance Duo657 T BOkouzlující učitelLee zbývá několik týdnů do třicátých narozenin a biologické hodiny nekompromisně tikají. Touží po tom, najít co nejdřív manžela. Jak ale může žena bez velkých zkušeností narazit na toho pravého?
2005/6Romance Duo672 T AŠokující návrhErin neprožila dětství v právě ideální rodině, a to ovlivnilo její rozhodnutí. Chce dítě, ale chce ho vychovat sama! Do jejího života však nečekaně vstoupí Nathan Chase, s nímž je nucena strávit měsíc pod jednou střechou. Od prvního setkání s ním ví, že je mezi nimi pouto, kterému nedokáže odolat. Dokáže ji Nathan přesvědčit, že dítě potřebuje matku i otce?
2005/12Romance Duo702 T ALíbánky naokoJoanna snila o tom, že se provdá za Matta, od chvíle, kdy ho poprvé políbila. Jejich svatební den by měl být nejšťastnějším okamžikem v životě… To by se však nesměli před pár týdny rozejít. Teď Joanně nezbývá nic jiného, než aby před rodinou předstírala, že jsou s Mattem svoji!
2006/1Romance Duo707 T AMalý vetřelecLaura je donucena na nějakou dobu pečovat o malé dítě, které objeví bez vysvětlení ve svém bytě. Při pátrání po jeho rodičích jí pomáhá soused Justin, kterého Laura tajně obdivuje. I když se oba lásce snaží vzdorovat, přesto je to k sobě velmi přitahuje.
2006/12Romance Duo762 T ANejkrásnější Nový rokPo řadě neúspěšných vztahů Hailey učiní rozhodnutí: už žádné schůzky, flirtování a muži! Ale co má dělat, když se najednou setká s přitažlivým Jordanem Halifaxem? Má své předsevzetí porušit, nebo jeho svůdnostem odolá?
2007/4Romance779 B Dobrodružné manželstvíMaria z duše nenávidí adrenalinové sporty a plně ji uspokojuje psaní dobrodružných a napínavých knížek pro děti. Pravým opakem je ale Eddie – kamarád z dětství. A právě ten má převzít firmu, kterou vedou Mariini rodiče. Maria se rozhodne všem dokázat, že i ona má dobrodružného ducha, a odhodlá se s Eddiem pro tandemový seskok padákem…
2007/9Romance804 B BObchod se snoubencemSvatby se šéfemLouise Hendersonová se uchází o vedoucí místo ve firmě stejně jako právník David Tyler. Její rodina by ji však raději viděla v roli šťastné manželky. Proto Louise nic netušícího Davida použije jako prototyp svého snoubence. Neví ale, že se do svých lží dokonale zamotá a že právě David bude ten, kdo jí ve všem pomůže…
2020/3Special na přání380 H BObchod se snoubencemLouise Hendersonová se uchází o vedoucí místo ve firmě stejně jako právník David Tyler. Její rodina by ji však raději viděla v roli šťastné manželky. Proto Louise nic netušícího Davida použije jako prototyp svého snoubence. Neví ale, že se do svých lží dokonale zamotá a že právě David bude ten, kdo jí ve všem pomůže…

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam autorek začínajících na Be

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3228
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.03.2020, 18:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace